9 listopada 2025, 12:452. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
TEAM EUROPEgospodarzwynik 68 do 71
MJSWISH BALLERSgość
Transmisja
WBA7 - 1. Liga: Team Europe vs. Mjswish Ballers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oto Mieparshivili | 17 | 41:55 | 24 | 10 | 22 | 45,5% | 8 | 12 | 2 | 10 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 21 | -3 |
| Matej Zontar | 5 | 29:49 | 11 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | -1 |
| Brat Peric | 7 | 36:22 | 10 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 1 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 0 | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 20 | 0 |
| Semen Saushkin | 0 | 24:06 | 9 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 5 | 80,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -10 |
| Tom Deby | 42 | 30:56 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 10 | 3 |
| Aliriza Demireli | 13 | 30:49 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 |
| Mateusz Zakrzewski | 33 | 16:40 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -4 |
| Marcin Arkuszewski | 44 | 14:16 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | -3 |
| Ozenc Erim | 24 | 15:03 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | -2 |
| Razem | — | 239:56 | 68 | 25 | 64 | 39,1% | 20 | 41 | 5 | 23 | 21,7% | 13 | 16 | 81,3% | 28 | 10 | 18 | 18 | 14 | 1 | 6 | 18 | 17 | 81 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Zaremba | 6 | 42:52 | 27 | 11 | 16 | 68,8% | 10 | 15 | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 7 | 57,1% | 7 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 | 26 | 2 |
| Michal Czajka | 89 | 43:02 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | 17 | -5 |
| Jerzy Litwiniuk | 26 | 14:46 | 11 | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 1 | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 2 |
| Lukasz Dabrowski | 23 | 40:38 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 5 | 3 |
| Michal Kowalski | 3 | 31:21 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 6 | 33,3% | 8 | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 12 | 8 |
| Maciej Golaszewski | 42 | 36:49 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | 0 |
| Kamil Klosinski | 28 | 23:07 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 5 | 5 |
| Mateusz Graczyk | 1 | 7:20 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Michal Kowalski | 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 71 | 27 | 45 | 60,0% | 22 | 35 | 5 | 10 | 50,0% | 12 | 27 | 44,4% | 32 | 6 | 26 | 19 | 4 | 3 | 16 | 17 | 18 | 80 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TEAM EUROPE | MJSWISH BALLERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/41 · 48,8% | 4422/35 · 62,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/23 · 21,7% | 155/10 · 50,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/16 · 81,3%, lepszy wynik | 1212/27 · 44,4% |
| Zbiórki w obronie | 18 | 26, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 10, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 18 | 19, lepszy wynik |
| Przechwyty | 14, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 6, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 9 listopada 2025
- 10:15
PUMY BETONU
WARSAW RAPTORS59:72 - 10:15
TARCHO TERROR
TARGOWEK WARRIORS62:54 - 11:30
GET WOW TEAM
OSTAP RUSZTOWANIA51:48 - 11:30
ORLY TEMIDY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE52:92 - 12:45
PIASECZUSETS
POLSKA KLUB SPORTOWY86:61 - 14:00
BANKSTERS
TARGOWEK75:62 - 14:00
BASKET KOCJANA
BBALL BOOMERS46:52 - 15:15
AB BASKET LEGIONOWO
THAISTY TIGERS58:85 - 15:15
HAWAJSKI SNIEG
NLB84:61 - 16:30
POLIBUDA
INIEMAMOCNI81:72 - 16:30
VARSOVIAN SHARKS
CROSS JEANS LIT30:51 - 17:45
GRUBE RYBY
BC LITUANICA63:89 - 17:45
KB
UKS BASKET TARCZYN39:58 - 19:00
HUTNICZE WILKI
HUTNIK WARSZAWA64:88 - 19:00
INDEX MOCY
DACHMUR70:52 - 20:15
COURT CLAN
BLAZERS65:59 - 20:15
RUN'N GUN
BLAZERS 261:82






