30 listopada 2025, 20:15Liga Mistrzów, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNICZE WILKIgospodarzwynik 0 do 20
GET WOW TEAMgość
Wynik oficjalny 0:20 to walkower. Mecz się odbył i zakończył się wynikiem 94:65 — statystyki poniżej pochodzą z tego spotkania, a wynik anulowano decyzją regulaminową.
Transmisja
7.WBA Champions League: Get Wow Team vs. Hutnicze Wilki — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Misza Stazanenko | 24 | 48:00 | 27 | 10 | 20 | 50,0% | 5 | 6 | 5 | 14 | 35,7% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 29 | 29 |
| Dariusz Regula | 6 | 48:00 | 25 | 11 | 30 | 36,7% | 8 | 10 | 3 | 20 | 15,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 29 |
| Aleksander Augustynik | 99 | 41:17 | 24 | 11 | 16 | 68,8% | 10 | 14 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 3 | 33,3% | 19 | 9 | 10 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 39 | 27 |
| Ryan Machvudzi | 4 | 48:00 | 14 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 5 | 6 | 83,3% | 7 | 6 | 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 2 | 4 | 22 | 29 |
| Richard Illy | 35 | 40:12 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 18 | 0 | 18 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 | 33 |
| Kacper Grzegorzak | 14 | 14:30 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 3 | -2 |
| Razem | — | 239:59 | 94 | 38 | 84 | 45,2% | 28 | 44 | 10 | 40 | 25,0% | 8 | 11 | 72,7% | 49 | 17 | 32 | 25 | 14 | 3 | 10 | 8 | 9 | 126 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 25:25 | 13 | 5 | 15 | 33,3% | 3 | 8 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -1 | -12 |
| Michal Krawucki | 9 | 34:40 | 11 | 4 | 14 | 28,6% | 2 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 8 | -32 |
| Aleksander Robotycki | 33 | 31:16 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 6 | 33,3% | 8 | 4 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 | 8 | -28 |
| Dmytro Zavhorodnii | 40 | 22:34 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 12 | -17 |
| Daniel Romanik | 19 | 31:28 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 12 | -22 |
| Pawel Galazka | 3 | 18:30 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 4 |
| Tomasz Teodorczyk | 37 | 38:07 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 5 | 4 | 1 | 8 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 7 | -24 |
| Michal Kowalski | 13 | 16:31 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | -7 |
| Piotr Kostur | 55 | 21:25 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | -7 |
| Razem | — | 239:56 | 65 | 26 | 73 | 35,6% | 18 | 43 | 8 | 30 | 26,7% | 5 | 11 | 45,5% | 41 | 17 | 24 | 24 | 9 | 1 | 19 | 9 | 8 | 68 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNICZE WILKI | GET WOW TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5628/44 · 63,6%, lepszy wynik | 3618/43 · 41,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3010/40 · 25,0% | 248/30 · 26,7%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/11 · 72,7%, lepszy wynik | 55/11 · 45,5% |
| Zbiórki w obronie | 32, lepszy wynik | 24 |
| Zbiórki w ataku | 17 | 17 |
| Asysty | 25, lepszy wynik | 24 |
| Przechwyty | 14, lepszy wynik | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Galeria
20 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
HUTNICZE WILKI
GET WOW TEAM
Pozostałe mecze 30 listopada 2025
- 10:15
FASOLKI
AMATORZY56:79 - 10:15
SZERY 18
BRICK CITY70:56 - 11:30
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
BLAZERS 248:75 - 11:30
UKS BASKET TARCZYN
AB BASKET LEGIONOWO65:57 - 12:45
INIEMAMOCNI
TARGOWEK74:73 - 12:45
WARSAW GREEN GOOSE
MJSWISH ROOKIES60:48 - 14:00
PIASECZUSETS
BLAZERS51:69 - 14:00
HONEY BADGERS BIALOLEKA
CROSS JEANS LIT65:51 - 15:15
BANKSTERS
HUTNIK WARSZAWA86:85 - 15:15
NLB
KB20:0walkower - 16:30
POLIBUDA
POLSKA KLUB SPORTOWY70:61 - 16:30
BBALL BOOMERS
YOUNG OLD TEAM ONE54:83 - 17:45
OCTO
PUMY BETONU51:68 - 17:45
WHITE CHOCOLATES
TARGOWEK WARRIORS52:57 - 19:00
COURT CLAN
OSTAP RUSZTOWANIA64:62 - 19:00
MOLES
MOOSES54:66 - 20:15
DACHMUR
ORLY TEMIDY70:90






