6 grudnia 2025, 19:153. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
OBRONCY Z TOBRUKUgospodarzwynik 55 do 77
BASKET KOCJANAgość
Transmisja
WBA7 - 3.Liga: Basket Kocjana vs. Obrońcy z Tobruku — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karol Kaufman | 29 | 37:25 | 13 | 4 | 15 | 26,7% | 4 | 12 | 0 | 3 | 0,0% | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | -11 |
| Kacper Marczak | 3 | 44:25 | 13 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 10 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 15 | -22 |
| Jakub Rusak | 5 | 41:25 | 13 | 6 | 10 | 60,0% | 5 | 8 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 | -23 |
| Marek Jaworski | 16 | 36:51 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 8 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 6 | -15 |
| Jakub Tuznik | 15 | 48:00 | 7 | 3 | 14 | 21,4% | 2 | 8 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -22 |
| Jakub Rzepinski | 4 | 31:52 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -17 |
| Razem | — | 239:58 | 55 | 21 | 62 | 33,9% | 18 | 47 | 3 | 15 | 20,0% | 10 | 14 | 71,4% | 29 | 9 | 20 | 7 | 6 | 0 | 9 | 7 | 8 | 43 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Ignatiuk | 12 | 26:11 | 12 | 5 | 13 | 38,5% | 3 | 7 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -1 |
| Pawel Olsza | 40 | 22:31 | 11 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 11 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 16 | 24 |
| Jarek Bielawski | 10 | 14:24 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 14 |
| Kuba Drozdz | 91 | 26:11 | 10 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15 | -1 |
| Lukasz Jankowski | 77 | 19:49 | 10 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 | 17 |
| Michal Duszczyk | 24 | 20:19 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 23 |
| Kuba Grzeszkiewicz | 45 | 28:10 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 5 |
| Maciek Zdanowski | 84 | 33:36 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 7 | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 9 | 8 |
| Marek Soltysiak | 11 | 21:48 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 23 |
| Jan Bak | 44 | 26:56 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | -5 | -2 |
| Razem | — | 239:55 | 77 | 35 | 76 | 46,1% | 30 | 57 | 5 | 19 | 26,3% | 2 | 8 | 25,0% | 42 | 16 | 26 | 12 | 8 | 3 | 8 | 8 | 7 | 87 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OBRONCY Z TOBRUKU | BASKET KOCJANA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/47 · 38,3% | 6030/57 · 52,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/15 · 20,0% | 155/19 · 26,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/14 · 71,4%, lepszy wynik | 22/8 · 25,0% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 26, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 7 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 9 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
33 zdjęciaalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
OBRONCY Z TOBRUKU
BASKET KOCJANA






