14 grudnia 2025, 14:001. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
POST PRIMEgospodarzwynik 69 do 39
PUMY BETONUgość
Transmisja
WBA7 - 1. Liga: Pumy Betonu vs. Post Prime — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Jurczak | 32 | 29:04 | 17 | 6 | 11 | 54,5% | 1 | 1 | 5 | 10 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 | 32 |
| Michal Czajka | 89 | 36:12 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 13 | 22 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 34:22 | 12 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 11 | 24 |
| Patryk Baranowski | 4 | 40:04 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 6 | 31 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 16:21 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 9 |
| Pawel Kostjan | 45 | 33:21 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 1 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 13 |
| Maciej Staszewski | 13 | 27:16 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 11 | 11 |
| Szymon Jakubiak | 19 | 23:19 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 |
| Razem | — | 239:59 | 69 | 26 | 61 | 42,6% | 17 | 38 | 9 | 23 | 39,1% | 8 | 13 | 61,5% | 39 | 6 | 33 | 15 | 9 | 0 | 11 | 15 | 12 | 81 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedykt Mydlowski | 21 | 43:36 | 14 | 4 | 21 | 19,0% | 4 | 14 | 0 | 7 | 0,0% | 6 | 7 | 85,7% | 10 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5 | 4 | -26 |
| Aleksander Czaplicki | 66 | 34:49 | 8 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 6 | 66,7% | 12 | 4 | 8 | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 15 | -25 |
| Maciej Lowczyk | 22 | 28:37 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 6 | -20 |
| Jan Klimaszewski | 49 | 38:01 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 5 | -23 |
| Pawel Gdyczynski | 99 | 23:55 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -16 |
| Ayberk Oral | 28 | 20:25 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -1 | -17 |
| Marcin Sledz | 73 | 20:16 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | -3 | -11 |
| Kacper Szymczak | 4 | 30:18 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | -12 |
| Razem | — | 239:57 | 39 | 10 | 56 | 17,9% | 8 | 38 | 2 | 18 | 11,1% | 17 | 23 | 73,9% | 43 | 13 | 30 | 5 | 6 | 2 | 15 | 12 | 15 | 28 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POST PRIME | PUMY BETONU |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/38 · 44,7%, lepszy wynik | 168/38 · 21,1% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/23 · 39,1%, lepszy wynik | 62/18 · 11,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/13 · 61,5% | 1717/23 · 73,9%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 33, lepszy wynik | 30 |
| Zbiórki w ataku | 6 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 15, lepszy wynik | 5 |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
35 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
POST PRIME
PUMY BETONU
Pozostałe mecze 14 grudnia 2025
- 10:15
VARSOVIAN SHARKS
KB77:32 - 11:30
AMATORZY
MLK BASKET54:42 - 11:30
OBRONCY Z TOBRUKU
BBALL BOOMERS50:51 - 12:45
POLIBUDA
COURT CLAN69:72 - 12:45
NIE DAJ ZA TRZY
THAISTY TIGERS68:65 - 14:00
ORLY TEMIDY
OCTO56:60 - 15:15
BLAZERS 2
BC LITUANICA61:64 - 15:15
HAWAJSKI SNIEG
AB BASKET LEGIONOWO65:44 - 16:30
BRICK CITY
BASKET KOCJANAbez wyniku - 16:30
HONEY BADGERS BIALOLEKA
WARSAW GREEN GOOSE56:49 - 17:45
BLAZERS
GET WOW TEAM85:61 - 17:45
NLB
YOUNG OLD TEAM ONE89:56 - 19:00
BANKSTERS
INIEMAMOCNI61:57 - 19:00
TARGOWEK WARRIORS
MDM SERWIS55:46 - 20:15
HUTNIK WARSZAWA
PIASECZUSETS74:76 - 20:15
INDEX MOCY
WARSAW RAPTORS44:49






