
AdamBlaszczyk
11MJSWISH BALLERS2. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 34 mecze w karierze
- 4 sezony
- 4 drużyny
- 115pktw 10 meczach
- 11,5pktna mecz
- 6,9zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 338 min | 33:48 |
| Punkty | 115 | 11,5 |
| Zbiórki | 69 | 6,9 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 58 | 5,8 |
| Asysty | 23 | 2,3 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 0,8 |
| Przewinienia | 9 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 144 | 14,4 |
- 40,0%FG44 z 110 z gry
- 28,8%3P19 z 66 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 110 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 25 | 44 | 56,8% |
| Rzuty za trzy | 19 | 66 | 28,8% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 maj 2026 | P44 : 66 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z72 : 58 | 41:45 | 14 | 3 | 1 | |
| 10 maj 2026 | Z62 : 50 | 33:00 | 14 | 8 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | Z81 : 71 | 41:00 | 5 | 10 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | P61 : 62 | 35:38 | 7 | 7 | 1 | |
| 28 mar 2026 | P65 : 68 | 39:01 | 11 | 7 | 5 | |
| 21 mar 2026 | Z62 : 48 | 35:25 | 13 | 10 | 5 | |
| 15 mar 2026 | Z62 : 56 | 38:19 | 11 | 9 | 4 | |
| 28 lut 2026 | Z91 : 70 | 43:10 | 23 | 11 | 3 | |
| 15 lut 2026 | Z52 : 49 | 30:46 | 17 | 4 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 34 mecze · 4 sezony · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 3 | 23:44 | 4 | 1,3 | 5,7 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 6:27 | 6 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 10 | 33:48 | 115 | 11,5 | 6,9 | 2,3 | 1,4 | 0,1 | 40,0% | 28,8% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 31:11 | 91 | 9,1 | 6,5 | 1,8 | 1,1 | 0,3 | 39,5% | 37,7% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 7 | 24:28 | 58 | 8,3 | 5,6 | 0,6 | 1,3 | 0,4 | 36,4% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






