AdamJankowski
- 2024–2026
- 47 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 142pktw karierze
- 3,0pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1039 min | 22:06 |
| Punkty | 142 | 3,0 |
| Zbiórki | 172 | 3,7 |
| — w ataku | 61 | 1,3 |
| — w obronie | 111 | 2,4 |
| Asysty | 59 | 1,3 |
| Przechwyty | 35 | 0,7 |
| Bloki | 19 | 0,4 |
| Straty | 41 | 0,9 |
| Przewinienia | 96 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 174 | 3,7 |
- 24,6%FG55 z 224 z gry
- 10,4%3P10 z 96 za trzy
- 33,8%FT22 z 65 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 224 | 24,6% |
| Rzuty za dwa | 45 | 128 | 35,2% |
| Rzuty za trzy | 10 | 96 | 10,4% |
| Rzuty wolne | 22 | 65 | 33,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 3 | 24:47 | 0 | 0,0 | 4,0 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 21:42 | 23 | 3,3 | 2,3 | 1,6 | 1,0 | 0,1 | 30,3% | 16,7% | 0,0% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 6 | 16:48 | 19 | 3,2 | 3,7 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 36,4% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 9:16 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 19:34 | 21 | 1,9 | 3,2 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 15,4% | 11,1% | 20,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 24:03 | 35 | 3,5 | 3,3 | 0,8 | 0,6 | 0,8 | 26,4% | 11,1% | 35,7% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 27:25 | 44 | 4,9 | 5,9 | 1,4 | 0,9 | 0,6 | 27,8% | 10,0% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






