AdamNowakowski
- 2022–2025
- 27 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 230pktw karierze
- 8,5pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 794 min | 29:26 |
| Punkty | 230 | 8,5 |
| Zbiórki | 112 | 4,1 |
| — w ataku | 24 | 0,9 |
| — w obronie | 88 | 3,3 |
| Asysty | 43 | 1,6 |
| Przechwyty | 20 | 0,7 |
| Bloki | 6 | 0,2 |
| Straty | 21 | 0,8 |
| Przewinienia | 38 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 43 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 253 | 9,4 |
- 38,3%FG80 z 209 z gry
- 28,3%3P30 z 106 za trzy
- 83,3%FT40 z 48 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 80 | 209 | 38,3% |
| Rzuty za dwa | 50 | 103 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 30 | 106 | 28,3% |
| Rzuty wolne | 40 | 48 | 83,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 3 | 26:17 | 15 | 5,0 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 26,3% | 0,0% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 9 | 25:39 | 60 | 6,7 | 4,2 | 1,3 | 0,8 | 0,2 | 35,7% | 19,2% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 31:27 | 66 | 8,3 | 3,6 | 2,3 | 0,9 | 0,5 | 39,1% | 26,7% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 31:14 | 46 | 9,2 | 3,4 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 29,4% | 75,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 38:30 | 43 | 21,5 | 8,5 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 60,0% | 63,6% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






