AdamOlczak
45KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 8WBA
- 2020–2026
- 126 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 4 drużyny
- 67pktw 11 meczach
- 6,1pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 3,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 446 min | 40:33 |
| Punkty | 67 | 6,1 |
| Zbiórki | 64 | 5,8 |
| — w ataku | 11 | 1,0 |
| — w obronie | 53 | 4,8 |
| Asysty | 41 | 3,7 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 26 | 2,4 |
| Przewinienia | 18 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 104 | 9,5 |
- 40,7%FG24 z 59 z gry
- 43,8%3P7 z 16 za trzy
- 46,2%FT12 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 59 | 40,7% |
| Rzuty za dwa | 17 | 43 | 39,5% |
| Rzuty za trzy | 7 | 16 | 43,8% |
| Rzuty wolne | 12 | 26 | 46,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P58 : 70 | 41:43 | 6 | 4 | 4 | |
| 10 maj 2026 | P69 : 79 | 37:51 | 6 | 6 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z91 : 60 | 44:07 | 6 | 7 | 3 | |
| 18 kwi 2026 | P54 : 88 | 40:57 | 7 | 2 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z81 : 48 | 37:34 | 9 | 6 | 5 | |
| 22 mar 2026 | P48 : 85 | 42:04 | 10 | 8 | 2 | |
| 14 mar 2026 | Z64 : 58 | 41:52 | 8 | 9 | 6 | |
| 8 mar 2026 | Z67 : 66 | 33:55 | 3 | 5 | 5 | |
| 28 lut 2026 | P62 : 82 | 45:07 | 4 | 7 | 4 | |
| 22 lut 2026 | P51 : 62 | 37:17 | 8 | 2 | 5 | |
| 15 lut 2026 | Z65 : 56 | 43:38 | 0 | 8 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 126 meczów · 13 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 30:25 | 28 | 9,3 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 63,2% | 33,3% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 11 | 40:33 | 67 | 6,1 | 5,8 | 3,7 | 0,6 | 0,0 | 40,7% | 43,8% | 46,2% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 37:32 | 40 | 4,0 | 4,4 | 3,3 | 1,0 | 0,2 | 26,9% | 26,3% | 70,0% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 3 | 27:17 | 3 | 1,0 | 5,0 | 5,3 | 2,3 | 0,0 | 8,3% | 0,0% | 25,0% |
| 7WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 20:06 | 9 | 9,0 | 7,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | — | 33,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 35:46 | 71 | 7,9 | 4,8 | 3,7 | 1,1 | 0,3 | 37,1% | 26,9% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 39:42 | 62 | 12,4 | 8,8 | 5,4 | 0,6 | 0,2 | 44,2% | 35,0% | 75,0% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 38:10 | 15 | 15,0 | 10,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 77,8% | 100,0% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 11 | 31:15 | 60 | 5,5 | 3,8 | 3,7 | 1,1 | 0,1 | 35,7% | 44,4% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 1 | 17:55 | 6 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 34:33 | 71 | 7,9 | 7,0 | 4,0 | 0,9 | 0,0 | 46,8% | 23,8% | 57,1% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 4 | 32:53 | 16 | 4,0 | 3,5 | 3,0 | 0,8 | 0,5 | 33,3% | 14,3% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 36:36 | 55 | 6,9 | 5,4 | 4,0 | 0,6 | 0,1 | 32,2% | 20,0% | 65,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 35:07 | 2 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 100,0% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 13 | 33:53 | 136 | 10,5 | 7,0 | 4,6 | 0,9 | 0,2 | 50,5% | 31,0% | 50,0% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 18:42 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 33:09 | 43 | 6,1 | 5,7 | 4,3 | 1,4 | 0,0 | 47,4% | 33,3% | 66,7% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 36:31 | 102 | 12,8 | 5,5 | 4,3 | 0,9 | 0,3 | 65,1% | 52,9% | 78,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 35:45 | 34 | 5,7 | 6,7 | 3,8 | 0,7 | 0,2 | 29,7% | 25,0% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 37:30 | 39 | 9,8 | 4,8 | 5,0 | 0,5 | 0,0 | 55,9% | 16,7% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 20:01 | 27 | 3,0 | 3,6 | 1,0 | 0,3 | 0,2 | 36,4% | 28,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






