AdamOlczak
45KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 8WBA
- 2020–2026
- 126 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 4 drużyny
- 67pktw 11 meczach
- 6,1pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 3,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 47,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 46,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 27,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 2 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- —z gry w końcówkach0 z 0 rzutów z gry
- 50,0%wolne w końcówkach1 z 2 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 10 / 24 | 41,7% | 49,4% |
| Półdystans | 7 / 19 | 36,8% | 44,8% |
| Za trzy | 7 / 16 | 43,8% | 28,4% |
| Razem z gry | 24 / 59 | 40,7% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz BC LITUANICA, 22 mar 2026
- 9najwięcej zbiórekz WARSAW RAPTORS, 14 mar 2026
- 6najwięcej asystz WARSAW RAPTORS, 14 mar 2026
- 21najlepszy mecz (EFF)8 pkt, 9 zb, 6 as — z WARSAW RAPTORS, 14 mar 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 126 meczów · 13 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4233 min | 33:36 |
| Punkty | 886 | 7,0 |
| Zbiórki | 676 | 5,4 |
| — w ataku | 135 | 1,1 |
| — w obronie | 541 | 4,3 |
| Asysty | 469 | 3,7 |
| Przechwyty | 112 | 0,9 |
| Bloki | 18 | 0,1 |
| Straty | 287 | 2,3 |
| Przewinienia | 159 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 236 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 1343 | 10,7 |
- 43,1%FG344 z 799 z gry
- 30,6%3P76 z 248 za trzy
- 61,6%FT122 z 198 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 344 | 799 | 43,1% |
| Rzuty za dwa | 268 | 551 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 76 | 248 | 30,6% |
| Rzuty wolne | 122 | 198 | 61,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez WARSAW SHARKS, 26 mar 2023
- Mecz 15+ zbiórekz POLSKA KLUB SPORTOWY, 13 kwi 2024
- Mecz 7+ asyst13 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 23 lis 2025
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z BRICK CITY, 20 wrz 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 886
- 50 meczówrozegranych meczów: 123
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW SHARKS26 mar 202318pkt10zb10as30eff
TACO TEAM20 mar 202217pkt6zb11as29eff
SAHEL3 kwi 202218pkt10zb4as26eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






