AdamWojtowicz
14INIEMAMOCNI2. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 115 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 81pktw 7 meczach
- 11,6pktna mecz
- 14,3zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 314 min | 44:48 |
| Punkty | 81 | 11,6 |
| Zbiórki | 100 | 14,3 |
| — w ataku | 39 | 5,6 |
| — w obronie | 61 | 8,7 |
| Asysty | 14 | 2,0 |
| Przechwyty | 9 | 1,3 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 17 | 2,4 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 115 | 16,4 |
- 38,5%FG37 z 96 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 31,8%FT7 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 96 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 37 | 96 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 7 | 22 | 31,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 lut 2022 | P63 : 80 | 48:00 | 16 | 21 | 4 | |
| 13 lut 2022 | P68 : 75 | 48:00 | 9 | 15 | 4 | |
| 23 sty 2022 | P55 : 100 | 36:31 | 5 | 5 | 0 | |
| 16 sty 2022 | P54 : 70 | 48:00 | 5 | 15 | 2 | |
| 5 gru 2021 | P74 : 78 | 48:00 | 20 | 16 | 2 | |
| 20 lis 2021 | P61 : 84 | 37:06 | 11 | 6 | 0 | |
| 14 lis 2021 | Z86 : 78 | 48:00 | 15 | 22 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 115 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 44:01 | 58 | 11,6 | 10,8 | 1,6 | 0,6 | 0,0 | 42,6% | — | 60,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 3 | 31:28 | 30 | 10,0 | 6,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 57,7% | — | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 12 | 43:36 | 114 | 9,5 | 9,2 | 0,9 | 0,8 | 0,2 | 41,7% | — | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 40:28 | 105 | 8,1 | 10,3 | 0,8 | 1,2 | 0,5 | 42,2% | — | 37,1% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 41:10 | 112 | 8,6 | 9,7 | 1,3 | 1,2 | 0,4 | 38,2% | 0,0% | 27,6% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 28:01 | 8 | 8,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 39:20 | 83 | 9,2 | 10,3 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 43,7% | — | 29,2% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 42:48 | 133 | 12,1 | 9,1 | 1,2 | 0,8 | 0,5 | 48,8% | — | 35,5% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 40:42 | 137 | 13,7 | 11,6 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 49,6% | — | 33,3% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 43:09 | 195 | 15,0 | 12,8 | 1,0 | 1,3 | 0,8 | 52,0% | — | 20,0% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 40:07 | 12 | 12,0 | 10,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 60,0% | — | 0,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 42:09 | 147 | 12,3 | 11,6 | 1,2 | 1,1 | 0,3 | 46,4% | — | 23,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 44:48 | 81 | 11,6 | 14,3 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 38,5% | — | 31,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 41:55 | 69 | 13,8 | 12,0 | 0,6 | 1,2 | 0,0 | 47,8% | — | 31,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






