AdrianBruderek
12MJSWISH TEAM3. Liga · 9WBA
- 2021–2026
- 27 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 12pktw 1 meczu
- 12,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 60,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 41,3%
- 60,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 39,5%
- 30,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 162 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 2 / 4 | 50,0% | 41,7% |
| Półdystans | 1 / 3 | 33,3% | 44,7% |
| Za trzy | 2 / 3 | 66,7% | 22,8% |
| Razem z gry | 5 / 10 | 50,0% | 35,6% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 12najwięcej punktówz VARSOVIAN SHARKS, 7 lis 2026
- 4najwięcej zbiórekz VARSOVIAN SHARKS, 7 lis 2026
- 2najwięcej asystz VARSOVIAN SHARKS, 7 lis 2026
- 14najlepszy mecz (EFF)12 pkt, 4 zb, 2 as — z VARSOVIAN SHARKS, 7 lis 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 27 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 775 min | 28:42 |
| Punkty | 171 | 6,3 |
| Zbiórki | 104 | 3,9 |
| — w ataku | 15 | 0,6 |
| — w obronie | 89 | 3,3 |
| Asysty | 39 | 1,4 |
| Przechwyty | 20 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 19 | 0,7 |
| Przewinienia | 32 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 188 | 7,0 |
- 32,8%FG60 z 183 z gry
- 31,4%3P43 z 137 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 183 | 32,8% |
| Rzuty za dwa | 17 | 46 | 37,0% |
| Rzuty za trzy | 43 | 137 | 31,4% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 25 lut 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 171
- 25 meczówrozegranych meczów: 27
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 5
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
AMBITNI AMATORZY7 lis 202120pkt2zb1as17eff
BAT MOCY19 lis 202314pkt4zb0as17eff
INIEMAMOCNI25 lut 202414pkt7zb2as15eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






