Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 283 min | 35:25 |
| Punkty | 80 | 10,0 |
| Zbiórki | 20 | 2,5 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 10 | 1,3 |
| Asysty | 19 | 2,4 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 9 | 1,1 |
| Przewinienia | 21 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 71 | 8,9 |
- 40,5%FG30 z 74 z gry
- 16,0%3P4 z 25 za trzy
- 72,7%FT16 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 74 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 26 | 49 | 53,1% |
| Rzuty za trzy | 4 | 25 | 16,0% |
| Rzuty wolne | 16 | 22 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 sty 2023 | P61 : 63 | 24:18 | 7 | 1 | 2 | |
| 18 gru 2022 | Z66 : 64 | 32:12 | 12 | 1 | 3 | |
| 11 gru 2022 | Z60 : 52 | 47:28 | 9 | 6 | 3 | |
| 4 gru 2022 | Z63 : 54 | 33:47 | 2 | 1 | 3 | |
| 20 lis 2022 | Z77 : 69 | 40:12 | 12 | 6 | 0 | |
| 13 lis 2022 | P80 : 84 | 30:16 | 16 | 1 | 2 | |
| 6 lis 2022 | Z89 : 68 | 34:06 | 22 | 3 | 3 | |
| 9 paź 2022 | P54 : 72 | 41:01 | 0 | 1 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 44 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 7 | 29:37 | 45 | 6,4 | 2,0 | 1,1 | 0,7 | 0,3 | 31,5% | 32,4% | — |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 39:49 | 7 | 7,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 7 | 26:08 | 52 | 7,4 | 3,4 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 37,7% | 34,5% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 5 | 37:41 | 54 | 10,8 | 2,0 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 42,0% | 30,0% | 100,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 33:42 | 7 | 7,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 8 | 35:25 | 80 | 10,0 | 2,5 | 2,4 | 1,0 | 0,4 | 40,5% | 16,0% | 72,7% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 8 | 30:20 | 74 | 9,3 | 3,3 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 36,4% | 30,8% | 76,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 3 | 22:12 | 31 | 10,3 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 59,1% | 50,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 4 | 34:36 | 55 | 13,8 | 4,0 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 53,3% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






