AleksanderAugustynik
99HUTNICZE WILKI1. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 20 meczów w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 188pktw 14 meczach
- 13,4pktna mecz
- 14,4zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 525 min | 37:31 |
| Punkty | 188 | 13,4 |
| Zbiórki | 201 | 14,4 |
| — w ataku | 72 | 5,1 |
| — w obronie | 129 | 9,2 |
| Asysty | 17 | 1,2 |
| Przechwyty | 13 | 0,9 |
| Bloki | 11 | 0,8 |
| Straty | 20 | 1,4 |
| Przewinienia | 38 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 329 | 23,5 |
- 54,4%FG81 z 149 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- 65,8%FT25 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 81 | 149 | 54,4% |
| Rzuty za dwa | 80 | 140 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 25 | 38 | 65,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P66 : 75 | 36:53 | 8 | 7 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z76 : 72 | 48:00 | 22 | 15 | 1 | |
| 16 maj 2026 | Z70 : 69 | 36:16 | 10 | 14 | 2 | |
| 10 maj 2026 | Z79 : 69 | 39:38 | 22 | 23 | 4 | |
| 26 kwi 2026 | P55 : 57 | 48:00 | 15 | 16 | 1 | |
| 18 kwi 2026 | P85 : 87 | 38:25 | 18 | 9 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z76 : 67 | 34:08 | 11 | 10 | 1 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 78 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 mar 2026 | Z56 : 48 | 33:31 | 6 | 8 | 0 | |
| 15 mar 2026 | Z90 : 63 | 36:22 | 17 | 22 | 3 | |
| 8 mar 2026 | P51 : 53 | 34:37 | 11 | 9 | 0 | |
| 1 mar 2026 | Z82 : 76 | 48:00 | 15 | 23 | 2 | |
| 22 lut 2026 | P67 : 68 | 49:31 | 14 | 24 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z97 : 73 | 41:58 | 19 | 21 | 2 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 20 meczów · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 14 | 37:31 | 188 | 13,4 | 14,4 | 1,2 | 0,9 | 0,8 | 54,4% | 11,1% | 65,8% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 42:49 | 34 | 34,0 | 18,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 65,4% | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 26:05 | 63 | 12,6 | 8,6 | 1,0 | 0,6 | 0,4 | 62,2% | 40,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






