AleksanderCzaplicki
- 2024–2026
- 68 meczów
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 839pktw karierze
- 12,3pktna mecz
- 10,1zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2687 min | 39:31 |
| Punkty | 839 | 12,3 |
| Zbiórki | 690 | 10,1 |
| — w ataku | 207 | 3,0 |
| — w obronie | 483 | 7,1 |
| Asysty | 104 | 1,5 |
| Przechwyty | 75 | 1,1 |
| Bloki | 119 | 1,8 |
| Straty | 150 | 2,2 |
| Przewinienia | 173 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 173 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 1235 | 18,2 |
- 51,9%FG360 z 694 z gry
- 21,6%3P11 z 51 za trzy
- 50,0%FT108 z 216 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 360 | 694 | 51,9% |
| Rzuty za dwa | 349 | 643 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 11 | 51 | 21,6% |
| Rzuty wolne | 108 | 216 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 7 | 37:09 | 63 | 9,0 | 8,4 | 1,4 | 0,9 | 1,9 | 53,8% | 33,3% | 37,5% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 34:18 | 69 | 11,5 | 10,2 | 2,5 | 2,2 | 3,0 | 44,3% | 0,0% | 57,7% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 34:15 | 71 | 7,9 | 6,6 | 1,3 | 1,0 | 2,0 | 46,7% | 22,2% | 44,8% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 41:19 | 117 | 16,7 | 12,9 | 2,4 | 1,4 | 1,4 | 50,5% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 2 | 33:10 | 23 | 11,5 | 6,5 | 0,5 | 1,5 | 0,5 | 71,4% | — | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 12 | 40:05 | 110 | 9,2 | 8,1 | 1,4 | 1,0 | 1,6 | 50,5% | 0,0% | 56,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 44:53 | 155 | 17,2 | 12,7 | 0,8 | 1,3 | 1,9 | 51,1% | 38,5% | 42,1% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 7 | 40:57 | 86 | 12,3 | 11,1 | 1,3 | 0,7 | 0,6 | 55,4% | 40,0% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 42:54 | 145 | 16,1 | 13,2 | 1,8 | 0,6 | 2,1 | 56,6% | 33,3% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






