AleksanderGrabowski
7MLK BASKET2. Liga · 9WBA
- 2021–2026
- 37 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 36pktw 4 meczach
- 9,0pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 62,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,0%
- 62,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,1%
- 72,4%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 127 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Żaden z tych meczów nie był wyrównany w ostatnich pięciu minutach (różnica do pięciu punktów).
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 2 / 6 | 33,3% | 44,1% |
| Półdystans | 1 / 2 | 50,0% | 42,8% |
| Za trzy | 10 / 21 | 47,6% | 26,7% |
| Razem z gry | 13 / 29 | 44,8% | 38,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 14najwięcej punktówz NLB, 26 wrz 2026
- 7najwięcej zbiórekz TEAM EUROPE, 18 paź 2026
- 3najwięcej asystz D7, 24 paź 2026
- 15najlepszy mecz (EFF)14 pkt, 2 zb, 2 as — z NLB, 26 wrz 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 37 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1086 min | 29:21 |
| Punkty | 274 | 7,4 |
| Zbiórki | 112 | 3,0 |
| — w ataku | 23 | 0,6 |
| — w obronie | 89 | 2,4 |
| Asysty | 63 | 1,7 |
| Przechwyty | 24 | 0,6 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 45 | 1,2 |
| Przewinienia | 44 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 251 | 6,8 |
- 37,0%FG100 z 270 z gry
- 36,6%3P63 z 172 za trzy
- 47,8%FT11 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 100 | 270 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 37 | 98 | 37,8% |
| Rzuty za trzy | 63 | 172 | 36,6% |
| Rzuty wolne | 11 | 23 | 47,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki5 razy · ostatnio z NLB, 26 wrz 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 274
- 25 meczówrozegranych meczów: 37
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
BALONOWY ODLOT1 mar 202619pkt7zb4as21eff
NLB26 wrz 202614pkt2zb2as15eff
MJSWISH BALLERS12 kwi 202618pkt3zb2as14eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






