AleksanderIlczuk
- 2024–2026
- 60 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 784pktw karierze
- 13,1pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 5,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2570 min | 42:50 |
| Punkty | 784 | 13,1 |
| Zbiórki | 187 | 3,1 |
| — w ataku | 17 | 0,3 |
| — w obronie | 170 | 2,8 |
| Asysty | 318 | 5,3 |
| Przechwyty | 42 | 0,7 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 188 | 3,1 |
| Przewinienia | 53 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 84 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 712 | 11,9 |
- 40,5%FG283 z 698 z gry
- 34,0%3P150 z 441 za trzy
- 75,6%FT68 z 90 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 283 | 698 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 133 | 257 | 51,8% |
| Rzuty za trzy | 150 | 441 | 34,0% |
| Rzuty wolne | 68 | 90 | 75,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 47:31 | 42 | 14,0 | 1,7 | 7,3 | 1,0 | 0,0 | 41,9% | 40,9% | 63,6% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 39:53 | 113 | 11,3 | 2,2 | 4,1 | 0,3 | 0,1 | 41,7% | 36,4% | 72,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 42:35 | 112 | 11,2 | 4,8 | 5,3 | 0,4 | 0,1 | 39,0% | 34,7% | 88,9% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 36:25 | 16 | 16,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 41,7% | 37,5% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 12 | 43:05 | 141 | 11,8 | 2,4 | 4,6 | 0,7 | 0,1 | 33,3% | 29,7% | 63,6% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 38:16 | 0 | 0,0 | 3,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 41:41 | 109 | 10,9 | 2,5 | 3,7 | 0,7 | 0,2 | 41,3% | 35,6% | 92,3% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 48:00 | 19 | 19,0 | 4,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 27,3% | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 45:41 | 214 | 19,5 | 4,0 | 7,8 | 1,1 | 0,1 | 46,1% | 32,4% | 73,9% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 43:40 | 18 | 18,0 | 2,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 75,0% | 83,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






