AleksanderMarciniak
- 2021–2026
- 89 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 758pktw karierze
- 8,5pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2976 min | 33:26 |
| Punkty | 758 | 8,5 |
| Zbiórki | 346 | 3,9 |
| — w ataku | 57 | 0,6 |
| — w obronie | 289 | 3,2 |
| Asysty | 278 | 3,1 |
| Przechwyty | 97 | 1,1 |
| Bloki | 13 | 0,1 |
| Straty | 243 | 2,7 |
| Przewinienia | 139 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 178 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 759 | 8,5 |
- 37,5%FG260 z 693 z gry
- 27,5%3P80 z 291 za trzy
- 73,5%FT158 z 215 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 260 | 693 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 180 | 402 | 44,8% |
| Rzuty za trzy | 80 | 291 | 27,5% |
| Rzuty wolne | 158 | 215 | 73,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 28:54 | 5 | 2,5 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 31:37 | 102 | 7,8 | 3,9 | 2,3 | 1,0 | 0,2 | 41,5% | 43,8% | 74,1% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 32:31 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 23,1% | 14,3% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 39:35 | 58 | 6,4 | 4,9 | 3,2 | 0,7 | 0,0 | 27,0% | 8,8% | 71,4% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 35:34 | 5 | 5,0 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 32:46 | 111 | 10,1 | 3,1 | 2,3 | 0,6 | 0,0 | 44,8% | 42,9% | 83,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 33:50 | 73 | 10,4 | 4,1 | 3,6 | 1,3 | 0,0 | 38,7% | 33,3% | 92,9% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 32:57 | 105 | 9,5 | 3,4 | 3,6 | 0,9 | 0,1 | 49,3% | 28,0% | 84,2% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 39:38 | 80 | 8,0 | 4,5 | 6,3 | 1,3 | 0,3 | 33,0% | 19,4% | 59,3% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 42:49 | 8 | 8,0 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 34:21 | 79 | 9,9 | 5,0 | 2,5 | 1,5 | 0,1 | 36,4% | 33,3% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 32:24 | 62 | 10,3 | 3,0 | 2,5 | 1,3 | 0,3 | 38,1% | 25,0% | 69,2% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 18:22 | 36 | 6,0 | 2,5 | 1,5 | 0,7 | 0,5 | 33,3% | 0,0% | 70,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 34:48 | 27 | 9,0 | 4,7 | 3,3 | 2,7 | 0,3 | 34,5% | 15,4% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






