AleksanderMentrak
21WHITE CHOCOLATESBaraże · 6WBA
- 2024–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 27pktw 1 meczu
- 27,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Na tle ligi
Za mało zawodników z trzema meczami w tych rozgrywkach, żeby policzyć średnią ligi.
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 82,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychbez danych ligi
- 81,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtorabez danych ligi
- 81,3%Udział trójek w rzutach z grybez danych ligi
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 27najwięcej punktówz NLB, 15 cze 2025
- 6najwięcej zbiórekz NLB, 15 cze 2025
- 0najwięcej asystz NLB, 15 cze 2025
- 22najlepszy mecz (EFF)27 pkt, 6 zb, 0 as — z NLB, 15 cze 2025
- 11 mecz z 20+ pktz 1 rozegranego
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2024–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1106 min | 34:33 |
| Punkty | 311 | 9,7 |
| Zbiórki | 150 | 4,7 |
| — w ataku | 22 | 0,7 |
| — w obronie | 128 | 4,0 |
| Asysty | 58 | 1,8 |
| Przechwyty | 23 | 0,7 |
| Bloki | 13 | 0,4 |
| Straty | 43 | 1,3 |
| Przewinienia | 36 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 58 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 306 | 9,6 |
- 36,8%FG111 z 302 z gry
- 28,6%3P50 z 175 za trzy
- 72,2%FT39 z 54 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 111 | 302 | 36,8% |
| Rzuty za dwa | 61 | 127 | 48,0% |
| Rzuty za trzy | 50 | 175 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 39 | 54 | 72,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki4 razy · ostatnio z NLB, 15 cze 2025
- Double-doublez VABANK, 12 kwi 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 311
- 25 meczówrozegranych meczów: 31
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






