AleksanderRobotycki
33GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 94 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 5pktw 1 meczu
- 5,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 57,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 33,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 33,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 1 / 2 | 50,0% | 51,3% |
| Półdystans | 0 / 0 | — | 47,1% |
| Za trzy | 0 / 1 | 0,0% | 28,4% |
| Razem z gry | 1 / 3 | 33,3% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 5najwięcej punktówz PIASECZUSETS, 27 wrz 2026
- 4najwięcej zbiórekz PIASECZUSETS, 27 wrz 2026
- 0najwięcej asystz PIASECZUSETS, 27 wrz 2026
- 3najlepszy mecz (EFF)5 pkt, 4 zb, 0 as — z PIASECZUSETS, 27 wrz 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2478 min | 26:22 |
| Punkty | 889 | 9,5 |
| Zbiórki | 350 | 3,7 |
| — w ataku | 117 | 1,2 |
| — w obronie | 233 | 2,5 |
| Asysty | 134 | 1,4 |
| Przechwyty | 78 | 0,8 |
| Bloki | 11 | 0,1 |
| Straty | 148 | 1,6 |
| Przewinienia | 147 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 180 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 859 | 9,1 |
- 45,0%FG323 z 718 z gry
- 33,5%3P85 z 254 za trzy
- 72,5%FT158 z 218 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 323 | 718 | 45,0% |
| Rzuty za dwa | 238 | 464 | 51,3% |
| Rzuty za trzy | 85 | 254 | 33,5% |
| Rzuty wolne | 158 | 218 | 72,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz PIASECZUSETS, 10 maj 2026
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z POST PRIME, 6 kwi 2025
- Double-doublez PIASECZUSETS, 10 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 889
- 50 meczówrozegranych meczów: 93
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI7 kwi 202426pkt4zb3as31eff
HUTNIK WARSZAWA6 lis 202222pkt4zb2as26eff
OSTAP RUSZTOWANIA21 maj 202322pkt5zb0as21eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






