
AleksanderTecza
5FOR THE WIN2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 39 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 163pktw 9 meczach
- 18,1pktna mecz
- 8,8zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 323 min | 35:52 |
| Punkty | 163 | 18,1 |
| Zbiórki | 79 | 8,8 |
| — w ataku | 26 | 2,9 |
| — w obronie | 53 | 5,9 |
| Asysty | 12 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 18 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 40 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 155 | 17,2 |
- 50,0%FG59 z 118 z gry
- 26,3%3P5 z 19 za trzy
- 55,6%FT40 z 72 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 59 | 118 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 54 | 99 | 54,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 19 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 40 | 72 | 55,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P58 : 72 | 42:13 | 19 | 8 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | P57 : 68 | 45:42 | 20 | 5 | 2 | |
| 18 kwi 2026 | Z57 : 41 | 38:42 | 18 | 9 | 3 | |
| 21 mar 2026 | Z70 : 62 | 38:40 | 29 | 12 | 0 | |
| 14 mar 2026 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 mar 2026 | P60 : 71 | 42:25 | 19 | 9 | 2 | |
| 28 lut 2026 | P60 : 73 | 43:16 | 17 | 5 | 2 | |
| 21 lut 2026 | Z72 : 66 | 30:16 | 26 | 19 | 0 | |
| 14 lut 2026 | Z73 : 68 | 41:31 | 15 | 12 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 39 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 2 | 27:04 | 20 | 10,0 | 9,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 34,8% | 0,0% | 66,7% |
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 42:36 | 24 | 12,0 | 7,5 | 2,0 | 2,0 | 1,5 | 33,3% | 0,0% | 57,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 30:38 | 104 | 9,5 | 6,6 | 1,5 | 0,4 | 0,5 | 37,5% | 0,0% | 64,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 35:52 | 163 | 18,1 | 8,8 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | 26,3% | 55,6% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 29:59 | 75 | 15,0 | 6,8 | 1,2 | 0,4 | 0,4 | 59,2% | 37,5% | 53,8% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 30:36 | 63 | 10,5 | 5,7 | 1,2 | 1,5 | 0,2 | 46,2% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 26:05 | 30 | 7,5 | 7,8 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 25,6% | 0,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






