
AleksanderTecza
13GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 8WBA
- 2024–2026
- 39 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 104pktw 11 meczach
- 9,5pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 337 min | 30:38 |
| Punkty | 104 | 9,5 |
| Zbiórki | 73 | 6,6 |
| — w ataku | 27 | 2,5 |
| — w obronie | 46 | 4,2 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 28 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 36 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 106 | 9,6 |
- 37,5%FG36 z 96 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 64,0%FT32 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 96 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 36 | 89 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 32 | 50 | 64,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P34 : 92 | 20:04 | 0 | 3 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | Z60 : 54 | 39:34 | 18 | 10 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z61 : 44 | 37:10 | 14 | 13 | 3 | |
| 16 kwi 2026 | P49 : 68 | 28:10 | 13 | 5 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | P56 : 63 | 31:19 | 11 | 8 | 0 | |
| 22 mar 2026 | Z69 : 60 | 28:16 | 16 | 10 | 3 | |
| 15 mar 2026 | P62 : 91 | 35:32 | 15 | 4 | 1 | |
| 8 mar 2026 | P49 : 62 | 37:19 | 5 | 6 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z61 : 57 | 28:31 | 8 | 9 | 3 | |
| 22 lut 2026 | P54 : 81 | 20:40 | 4 | 3 | 0 | |
| 15 lut 2026 | P54 : 63 | 30:19 | 0 | 2 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 39 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 2 | 27:04 | 20 | 10,0 | 9,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 34,8% | 0,0% | 66,7% |
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 42:36 | 24 | 12,0 | 7,5 | 2,0 | 2,0 | 1,5 | 33,3% | 0,0% | 57,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 30:38 | 104 | 9,5 | 6,6 | 1,5 | 0,4 | 0,5 | 37,5% | 0,0% | 64,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 35:52 | 163 | 18,1 | 8,8 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | 26,3% | 55,6% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 29:59 | 75 | 15,0 | 6,8 | 1,2 | 0,4 | 0,4 | 59,2% | 37,5% | 53,8% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 30:36 | 63 | 10,5 | 5,7 | 1,2 | 1,5 | 0,2 | 46,2% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 26:05 | 30 | 7,5 | 7,8 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 25,6% | 0,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






