AleksandrVladyko
10SPORTOWA WARSZAWA2. Liga · 4WBA
- 2023–2025
- 18 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 177pktw 10 meczach
- 17,7pktna mecz
- 9,2zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 421 min | 42:05 |
| Punkty | 177 | 17,7 |
| Zbiórki | 92 | 9,2 |
| — w ataku | 28 | 2,8 |
| — w obronie | 64 | 6,4 |
| Asysty | 19 | 1,9 |
| Przechwyty | 25 | 2,5 |
| Bloki | 15 | 1,5 |
| Straty | 18 | 1,8 |
| Przewinienia | 31 | 3,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 221 | 22,1 |
- 45,9%FG72 z 157 z gry
- 38,5%3P20 z 52 za trzy
- 76,5%FT13 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 72 | 157 | 45,9% |
| Rzuty za dwa | 52 | 105 | 49,5% |
| Rzuty za trzy | 20 | 52 | 38,5% |
| Rzuty wolne | 13 | 17 | 76,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach SPORTOWA WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | P44 : 52 | 44:42 | 14 | 7 | 1 | |
| 11 maj 2024 | Z95 : 74 | 43:15 | 19 | 13 | 2 | |
| 21 kwi 2024 | Z79 : 48 | 42:52 | 17 | 12 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | P59 : 75 | 45:06 | 20 | 12 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | Z74 : 60 | 39:07 | 22 | 13 | 1 | |
| 17 mar 2024 | Z69 : 48 | 47:02 | 21 | 12 | 3 | |
| 10 mar 2024 | Z69 : 67 | 47:17 | 27 | 7 | 1 | |
| 2 mar 2024 | Z79 : 47 | 40:13 | 23 | 5 | 3 | |
| 25 lut 2024 | P60 : 63 | 31:03 | 4 | 4 | 3 | |
| 18 lut 2024 | P57 : 71 | 40:10 | 10 | 7 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 18 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 34:13 | 81 | 11,6 | 6,4 | 1,7 | 1,9 | 1,4 | 42,1% | 37,8% | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 10 | 42:05 | 177 | 17,7 | 9,2 | 1,9 | 2,5 | 1,5 | 45,9% | 38,5% | 76,5% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 40:03 | 16 | 16,0 | 14,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 31,8% | 20,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






