AlekseyKorolev
20AMATORZY
- 2023–2026
- 44 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 90pktw karierze
- 2,0pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 829 min | 18:50 |
| Punkty | 90 | 2,0 |
| Zbiórki | 99 | 2,3 |
| — w ataku | 35 | 0,8 |
| — w obronie | 64 | 1,5 |
| Asysty | 65 | 1,5 |
| Przechwyty | 29 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 40 | 0,9 |
| Przewinienia | 59 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 181 | 4,1 |
- 40,6%FG39 z 96 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 40,0%FT4 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 96 | 40,6% |
| Rzuty za dwa | 31 | 70 | 44,3% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 10 | 40,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 12 | 15:41 | 15 | 1,3 | 1,4 | 1,1 | 0,8 | 0,1 | 50,0% | 42,9% | — |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 16:15 | 14 | 1,6 | 1,9 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 35,3% | 33,3% | — |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 23:15 | 33 | 2,5 | 2,9 | 2,2 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 14,3% | 25,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 20:58 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 100,0% | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 9 | 19:00 | 23 | 2,6 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 37,0% | 20,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






