Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 106 min | 21:06 |
| Punkty | 15 | 3,0 |
| Zbiórki | 13 | 2,6 |
| — w ataku | 4 | 0,8 |
| — w obronie | 9 | 1,8 |
| Asysty | 16 | 3,2 |
| Przechwyty | 9 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,6 |
| Przewinienia | 3 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 27 | 5,4 |
- 30,4%FG7 z 23 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 23 | 30,4% |
| Rzuty za dwa | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | Z74 : 61 | 41:38 | 4 | 6 | 10 | |
| 3 gru 2023 | P68 : 70 | 30:03 | 7 | 3 | 1 | |
| 26 lis 2023 | P66 : 84 | 24:52 | 2 | 4 | 4 | |
| 8 paź 2023 | P60 : 70 | 8:58 | 2 | 0 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 63 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 28:00 | 25 | 6,3 | 3,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 45,0% | 30,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 9 | 29:23 | 69 | 7,7 | 3,7 | 2,7 | 1,6 | 0,0 | 39,7% | 33,3% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 36:04 | 60 | 6,0 | 3,9 | 4,0 | 0,8 | 0,0 | 45,0% | 6,3% | 62,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 13 | 35:31 | 82 | 6,3 | 3,0 | 3,4 | 1,6 | 0,4 | 39,5% | 38,5% | 80,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 34:30 | 42 | 4,2 | 2,9 | 4,5 | 1,7 | 0,0 | 26,4% | 28,0% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 39:18 | 78 | 6,5 | 4,6 | 4,9 | 1,6 | 0,0 | 36,3% | 30,0% | 84,6% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 5 | 21:06 | 15 | 3,0 | 2,6 | 3,2 | 1,8 | 0,0 | 30,4% | 33,3% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






