AlexanderKowalski
47WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 79 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 27pktw 7 meczach
- 3,9pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 192 min | 27:24 |
| Punkty | 27 | 3,9 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 6 | 0,9 |
| — w obronie | 18 | 2,6 |
| Asysty | 28 | 4,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 24 | 3,4 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 16 | 2,3 |
- 20,4%FG10 z 49 z gry
- 7,7%3P2 z 26 za trzy
- 50,0%FT5 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 49 | 20,4% |
| Rzuty za dwa | 8 | 23 | 34,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 26 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 10 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 kwi 2024 | P61 : 79 | 34:46 | 7 | 3 | 6 | |
| 6 kwi 2024 | P56 : 112 | 36:36 | 3 | 1 | 4 | |
| 23 mar 2024 | P42 : 96 | 48:00 | 5 | 3 | 4 | |
| 16 mar 2024 | P44 : 62 | 17:04 | 0 | 2 | 2 | |
| 24 lut 2024 | P48 : 68 | 29:31 | 2 | 7 | 8 | |
| 17 lut 2024 | P62 : 76 | 25:48 | 10 | 8 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 79 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 27:21 | 23 | 3,3 | 3,1 | 1,4 | 0,9 | 0,1 | 14,3% | 13,0% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 29:45 | 31 | 3,9 | 3,9 | 1,6 | 1,5 | 0,3 | 21,2% | 12,0% | 37,5% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 30:05 | 6 | 0,9 | 2,6 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 7,1% | 8,3% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 37:55 | 40 | 5,7 | 5,7 | 2,9 | 1,3 | 0,0 | 22,0% | 23,3% | 63,6% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 27:24 | 27 | 3,9 | 3,4 | 4,0 | 0,7 | 0,0 | 20,4% | 7,7% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 39:26 | 79 | 7,9 | 4,3 | 3,5 | 1,3 | 0,0 | 27,2% | 27,3% | 41,7% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 29:21 | 30 | 3,8 | 3,0 | 2,1 | 0,5 | 0,0 | 21,4% | 18,2% | 0,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 38:46 | 30 | 5,0 | 5,3 | 2,5 | 0,8 | 0,5 | 15,9% | 0,0% | 61,5% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 39:12 | 67 | 7,4 | 5,9 | 1,7 | 2,1 | 0,0 | 20,9% | 17,0% | 45,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 27:43 | 25 | 5,0 | 3,4 | 2,6 | 1,2 | 0,0 | 19,0% | 14,3% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 40:03 | 40 | 8,0 | 5,0 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 22,1% | 11,9% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






