AlexanderKowalski
47WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 79 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 30pktw 6 meczach
- 5,0pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 2,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 27,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 45,0%
- 15,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,4%
- 38,6%Udział trójek w rzutach z gryliga: 30,8%
Średnia ligi to średnia z 118 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (1WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 12najwięcej punktówz WOLVES, 22 paź 2022
- 9najwięcej zbiórekz WOLVES, 22 paź 2022
- 5najwięcej asystz WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM, 13 lis 2022
- 13najlepszy mecz (EFF)12 pkt, 9 zb, 3 as — z WOLVES, 22 paź 2022
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 79 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2651 min | 33:33 |
| Punkty | 398 | 5,0 |
| Zbiórki | 329 | 4,2 |
| — w ataku | 104 | 1,3 |
| — w obronie | 225 | 2,8 |
| Asysty | 194 | 2,5 |
| Przechwyty | 98 | 1,2 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 276 | 3,5 |
| Przewinienia | 95 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 105 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 162 | 2,1 |
- 20,8%FG137 z 660 z gry
- 16,4%3P57 z 348 za trzy
- 51,1%FT67 z 131 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 137 | 660 | 20,8% |
| Rzuty za dwa | 80 | 312 | 25,6% |
| Rzuty za trzy | 57 | 348 | 16,4% |
| Rzuty wolne | 67 | 131 | 51,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz SZERY 18, 24 lut 2024
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z AMBITNI AMATORZY, 7 maj 2022
- Mecz 4+ trójkiz FX BASKETBALL, 12 sty 2025
- Double-doublez INIEMAMOCNI, 15 maj 2022
- 100 punktówpunktów w karierze: 398
- 50 meczówrozegranych meczów: 75
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TEKOpro17 lut 202410pkt8zb4as17eff
AMBITNI AMATORZY7 maj 202219pkt5zb0as15eff
DREAM TEAM PARTNERS INTERNATIONAL25 lis 202311pkt9zb4as15eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






