AlirizaDemireli
- 2025–2026
- 31 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 251pktw karierze
- 8,1pktna mecz
- 6,9zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1059 min | 34:09 |
| Punkty | 251 | 8,1 |
| Zbiórki | 213 | 6,9 |
| — w ataku | 63 | 2,0 |
| — w obronie | 150 | 4,8 |
| Asysty | 56 | 1,8 |
| Przechwyty | 17 | 0,5 |
| Bloki | 25 | 0,8 |
| Straty | 33 | 1,1 |
| Przewinienia | 78 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 71 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 396 | 12,8 |
- 50,0%FG101 z 202 z gry
- 35,0%3P7 z 20 za trzy
- 56,8%FT42 z 74 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 101 | 202 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 94 | 182 | 51,6% |
| Rzuty za trzy | 7 | 20 | 35,0% |
| Rzuty wolne | 42 | 74 | 56,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 38:24 | 93 | 11,6 | 8,6 | 1,9 | 0,4 | 1,1 | 55,2% | 45,5% | 58,3% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:52 | 79 | 7,9 | 5,2 | 1,7 | 0,5 | 0,4 | 55,0% | 25,0% | 70,6% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 33:45 | 13 | 13,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 60,0% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 32:24 | 62 | 5,6 | 7,0 | 1,5 | 0,6 | 0,7 | 41,8% | 50,0% | 51,7% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 42:46 | 4 | 4,0 | 8,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 20,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






