AndreiNegrea
21TEAM EUROPE2. Liga · UNBA 50
- 2021–2025
- 51 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 11pktw 7 meczach
- 1,6pktna mecz
- 0,7zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 86 min | 12:20 |
| Punkty | 11 | 1,6 |
| Zbiórki | 5 | 0,7 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 3 | 0,4 |
| Asysty | 6 | 0,9 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 9 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 13 | 1,9 |
- 50,0%FG5 z 10 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 10 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 4 | 8 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | Z20 : 0 | 12:50 | 2 | 1 | 1 | |
| 21 maj 2022 | P63 : 70 | 6:30 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | Z63 : 55 | 17:43 | 2 | 1 | 1 | |
| 27 mar 2022 | P55 : 63 | 16:07 | 2 | 3 | 1 | |
| 20 mar 2022 | Z76 : 66 | 10:35 | 3 | 0 | 1 | |
| 13 mar 2022 | Z62 : 56 | 7:05 | 2 | 0 | 0 | |
| 6 mar 2022 | P55 : 86 | 15:31 | 0 | 0 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 51 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 20:49 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 24:49 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 22:37 | 18 | 2,0 | 3,1 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 31,0% | 0,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 21:07 | 26 | 3,3 | 1,6 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 38,2% | — | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 21:59 | 12 | 1,7 | 1,9 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 24,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 12:36 | 8 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 0,2 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 12:20 | 11 | 1,6 | 0,7 | 0,9 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 18:55 | 7 | 1,8 | 3,5 | 0,0 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | — | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 5 | 11:37 | 4 | 0,8 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






