Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 175 min | 25:00 |
| Punkty | 39 | 5,6 |
| Zbiórki | 22 | 3,1 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 12 | 1,7 |
| Asysty | 5 | 0,7 |
| Przechwyty | 7 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 7 | 1,0 |
| Przewinienia | 13 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 40 | 5,7 |
- 36,8%FG14 z 38 z gry
- 30,0%3P9 z 30 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 38 | 36,8% |
| Rzuty za dwa | 5 | 8 | 62,5% |
| Rzuty za trzy | 9 | 30 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 gru 2025 | P56 : 74 | 39:17 | 6 | 4 | 0 | |
| 8 lis 2025 | P50 : 56 | 34:22 | 8 | 2 | 1 | |
| 25 paź 2025 | P51 : 53 | 20:49 | 0 | 4 | 0 | |
| 19 paź 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z102 : 59 | 28:00 | 14 | 4 | 1 | |
| 4 paź 2025 | Z76 : 51 | 26:34 | 6 | 5 | 3 | |
| 27 wrz 2025 | P56 : 65 | 26:01 | 5 | 3 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 70 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 26:26 | 38 | 9,5 | 3,8 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 28,9% | 22,9% | 57,1% |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 22:57 | 45 | 5,6 | 3,8 | 0,8 | 0,6 | 0,1 | 30,8% | 32,3% | 75,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 25:00 | 39 | 5,6 | 3,1 | 0,7 | 1,0 | 0,1 | 36,8% | 30,0% | 40,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 30:01 | 44 | 4,0 | 3,6 | 0,6 | 0,9 | 0,2 | 21,1% | 18,5% | 44,4% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 36:27 | 13 | 13,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 30,0% | 22,2% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 33:15 | 52 | 7,4 | 5,1 | 1,4 | 1,3 | 0,6 | 35,1% | 31,0% | 75,0% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 29:14 | 84 | 6,5 | 4,0 | 1,8 | 1,2 | 0,1 | 35,6% | 32,7% | 42,9% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 27:05 | 60 | 6,7 | 5,2 | 2,6 | 1,2 | 0,1 | 29,6% | 22,6% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 30:27 | 46 | 4,6 | 6,0 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 23,9% | 7,1% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






