AndrzejAbramowski
12YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 29 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 17pktw 5 meczach
- 3,4pktna mecz
- 7,4zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 140 min | 27:59 |
| Punkty | 17 | 3,4 |
| Zbiórki | 37 | 7,4 |
| — w ataku | 8 | 1,6 |
| — w obronie | 29 | 5,8 |
| Asysty | 8 | 1,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 4 | 0,8 |
| Straty | 4 | 0,8 |
| Przewinienia | 4 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 55 | 11,0 |
- 60,0%FG6 z 10 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 45,5%FT5 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 10 | 60,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 10 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 5 | 11 | 45,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P69 : 91 | 36:22 | 2 | 8 | 3 | |
| 14 gru 2025 | P56 : 89 | 25:53 | 2 | 4 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z65 : 64 | 38:43 | 7 | 15 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z83 : 54 | 20:10 | 2 | 7 | 2 | |
| 19 paź 2025 | P65 : 90 | 18:49 | 4 | 3 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 29 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 1 | 27:21 | 6 | 6,0 | 11,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 22:13 | 19 | 2,7 | 5,3 | 1,3 | 0,1 | 0,6 | 57,1% | — | 21,4% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 5 | 27:59 | 17 | 3,4 | 7,4 | 1,6 | 0,6 | 0,8 | 60,0% | — | 45,5% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 25:25 | 11 | 11,0 | 14,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 55,6% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 24:43 | 14 | 4,7 | 10,7 | 0,3 | 0,7 | 2,7 | 50,0% | — | 40,0% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 12:11 | 0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0% | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 4 | 17:46 | 15 | 3,8 | 7,8 | 0,5 | 0,3 | 0,5 | 44,4% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 2 | 28:06 | 6 | 3,0 | 11,0 | 0,5 | 0,5 | 2,5 | 30,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 4 | 21:42 | 25 | 6,3 | 8,5 | 0,5 | 0,3 | 2,8 | 52,4% | 0,0% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






