AndrzejAlbera
- 2025–2026
- 22 mecze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 142pktw karierze
- 6,5pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 644 min | 29:15 |
| Punkty | 142 | 6,5 |
| Zbiórki | 84 | 3,8 |
| — w ataku | 28 | 1,3 |
| — w obronie | 56 | 2,5 |
| Asysty | 33 | 1,5 |
| Przechwyty | 14 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 56 | 2,5 |
| Przewinienia | 33 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 72 | 3,3 |
- 27,9%FG51 z 183 z gry
- 25,2%3P27 z 107 za trzy
- 46,4%FT13 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 51 | 183 | 27,9% |
| Rzuty za dwa | 24 | 76 | 31,6% |
| Rzuty za trzy | 27 | 107 | 25,2% |
| Rzuty wolne | 13 | 28 | 46,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VARSOVIAN SHARKS | 3 | 34:20 | 30 | 10,0 | 2,7 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 29,7% | 27,3% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | VARSOVIAN SHARKS | 10 | 29:17 | 64 | 6,4 | 4,0 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 27,6% | 24,4% | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | VARSOVIAN SHARKS | 9 | 27:32 | 48 | 5,3 | 4,0 | 1,7 | 0,6 | 0,1 | 27,1% | 25,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






