Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 315 min | 28:40 |
| Punkty | 36 | 3,3 |
| Zbiórki | 29 | 2,6 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 21 | 1,9 |
| Asysty | 34 | 3,1 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 18 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 45 | 4,1 |
- 21,8%FG12 z 55 z gry
- 22,7%3P10 z 44 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 55 | 21,8% |
| Rzuty za dwa | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty za trzy | 10 | 44 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P57 : 66 | 23:30 | 6 | 4 | 0 | |
| 25 maj 2025 | Z64 : 55 | 23:16 | 0 | 4 | 2 | |
| 18 maj 2025 | Z77 : 56 | 25:10 | 0 | 2 | 7 | |
| 27 kwi 2025 | P46 : 59 | 20:40 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | Z76 : 58 | 41:58 | 7 | 0 | 7 | |
| 30 mar 2025 | P51 : 74 | 40:47 | 6 | 4 | 5 | |
| 23 mar 2025 | Z60 : 43 | 34:55 | 3 | 0 | 3 | |
| 15 mar 2025 | P60 : 64 | 42:30 | 6 | 6 | 3 | |
| 8 mar 2025 | P66 : 67 | 17:33 | 0 | 1 | 3 | |
| 2 mar 2025 | P53 : 59 | 15:28 | 3 | 2 | 2 | |
| 23 lut 2025 | Z54 : 52 | 29:30 | 5 | 6 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 87 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 35:32 | 0 | 0,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 7 | 26:50 | 32 | 4,6 | 3,3 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 31,4% | 31,3% | — |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 7 | 33:12 | 69 | 9,9 | 3,0 | 2,3 | 1,1 | 0,1 | 33,8% | 33,9% | 50,0% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 34:00 | 9 | 9,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 20,0% | 75,0% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 11 | 28:40 | 36 | 3,3 | 2,6 | 3,1 | 0,6 | 0,1 | 21,8% | 22,7% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 7 | 34:02 | 37 | 5,3 | 3,4 | 4,0 | 1,6 | 0,0 | 32,5% | 26,5% | 66,7% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 20:31 | 3 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 20,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 32:59 | 17 | 2,1 | 3,8 | 4,4 | 0,8 | 0,0 | 18,2% | 20,0% | — |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 32:47 | 39 | 4,9 | 3,9 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 26,5% | 20,0% | 62,5% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 27:04 | 51 | 5,1 | 2,5 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 33,3% | 29,5% | 40,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 22:00 | 14 | 2,8 | 2,8 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 27,8% | 21,4% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 9 | 35:46 | 37 | 4,1 | 4,4 | 3,2 | 1,2 | 0,0 | 22,2% | 16,3% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 6 | 30:57 | 35 | 5,8 | 3,0 | 2,3 | 2,0 | 0,0 | 31,8% | 15,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 3 | 37:38 | 16 | 5,3 | 6,3 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 18,8% | 33,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 3 | 14:58 | 4 | 1,3 | 0,3 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






