AndrzejCiuckowski
67YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 34pktw 9 meczach
- 3,8pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 216 min | 23:57 |
| Punkty | 34 | 3,8 |
| Zbiórki | 25 | 2,8 |
| — w ataku | 6 | 0,7 |
| — w obronie | 19 | 2,1 |
| Asysty | 15 | 1,7 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,4 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 29 | 3,2 |
- 29,4%FG15 z 51 z gry
- 16,7%3P3 z 18 za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 51 | 29,4% |
| Rzuty za dwa | 12 | 33 | 36,4% |
| Rzuty za trzy | 3 | 18 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z65 : 62 | 15:39 | 3 | 2 | 1 | |
| 24 maj 2026 | Z93 : 69 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z74 : 62 | 20:03 | 2 | 3 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | P60 : 74 | 36:46 | 11 | 2 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z110 : 52 | 25:21 | 2 | 6 | 2 | |
| 8 mar 2026 | Z55 : 49 | 30:43 | 6 | 4 | 3 | |
| 1 mar 2026 | P68 : 77 | 27:37 | 2 | 1 | 2 | |
| 21 lut 2026 | Z77 : 65 | 31:04 | 4 | 5 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z76 : 73 | 28:23 | 4 | 2 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 3 | 25:34 | 9 | 3,0 | 3,7 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 22,2% | 16,7% | — |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 2 | 24:08 | 4 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,5 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 4 | 20:24 | 12 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 29,4% | 25,0% | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 9 | 23:57 | 34 | 3,8 | 2,8 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 29,4% | 16,7% | 33,3% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 17:49 | 24 | 3,0 | 1,6 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 28,1% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 27:39 | 33 | 4,1 | 5,3 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 22,8% | 20,8% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 24:07 | 42 | 4,7 | 3,0 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 26,9% | 23,1% | — |
| 5WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 36:53 | 3 | 3,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 9,1% | 16,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






