AndrzejCiuckowski
67YOUNG OLD TEAM TWO3. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 4pktw 2 meczach
- 2,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 48 min | 24:08 |
| Punkty | 4 | 2,0 |
| Zbiórki | 8 | 4,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 8 | 4,0 |
| Asysty | 4 | 2,0 |
| Przechwyty | 2 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,5 |
| Straty | 2 | 1,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 11 | 5,5 |
- 25,0%FG2 z 8 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 2 | 8 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (9WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM TWO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 paź 2026 | Z60 : 53 | 34:04 | 4 | 5 | 2 | |
| 26 wrz 2026 | Z72 : 44 | 14:11 | 0 | 3 | 2 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 3 | 25:34 | 9 | 3,0 | 3,7 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 22,2% | 16,7% | — |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 2 | 24:08 | 4 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,5 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 4 | 20:24 | 12 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 29,4% | 25,0% | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 9 | 23:57 | 34 | 3,8 | 2,8 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 29,4% | 16,7% | 33,3% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 17:49 | 24 | 3,0 | 1,6 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 28,1% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 27:39 | 33 | 4,1 | 5,3 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 22,8% | 20,8% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 24:07 | 42 | 4,7 | 3,0 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 26,9% | 23,1% | — |
| 5WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 36:53 | 3 | 3,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 9,1% | 16,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






