Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 260 min | 28:54 |
| Punkty | 37 | 4,1 |
| Zbiórki | 16 | 1,8 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 13 | 1,4 |
| Asysty | 27 | 3,0 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 7 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 57 | 6,3 |
- 41,2%FG14 z 34 z gry
- 36,8%3P7 z 19 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 34 | 41,2% |
| Rzuty za dwa | 7 | 15 | 46,7% |
| Rzuty za trzy | 7 | 19 | 36,8% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | Z96 : 78 | 24:43 | 0 | 0 | 4 | |
| 5 cze 2022 | P46 : 77 | 16:19 | 0 | 1 | 1 | |
| 21 maj 2022 | Z92 : 54 | 27:31 | 9 | 3 | 5 | |
| 14 maj 2022 | Z92 : 67 | 26:37 | 2 | 2 | 2 | |
| 7 maj 2022 | Z83 : 74 | 28:25 | 8 | 2 | 5 | |
| 23 kwi 2022 | P65 : 93 | 31:41 | 5 | 2 | 2 | |
| 9 kwi 2022 | P50 : 52 | 38:22 | 7 | 3 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z67 : 48 | 26:40 | 6 | 0 | 2 | |
| 12 mar 2022 | P51 : 56 | 39:52 | 0 | 3 | 5 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 60 meczów · 8 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 1 | 9:55 | 3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 9:50 | 3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 13 | 27:55 | 99 | 7,6 | 3,6 | 2,8 | 0,2 | 0,2 | 48,6% | 44,2% | 66,7% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 32:43 | 5 | 5,0 | 4,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 2 | 6:47 | 0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 9 | 28:54 | 37 | 4,1 | 1,8 | 3,0 | 0,4 | 0,1 | 41,2% | 36,8% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 5 | 36:40 | 29 | 5,8 | 3,8 | 2,2 | 0,8 | 0,0 | 28,1% | 25,0% | 55,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 5 | 41:29 | 54 | 10,8 | 5,2 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 39,6% | 37,5% | 25,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 7 | 40:33 | 71 | 10,1 | 4,9 | 3,6 | 1,3 | 0,0 | 54,0% | 45,0% | 88,9% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 2 | 9:53 | 5 | 2,5 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 4 | 18:06 | 21 | 5,3 | 1,8 | 2,5 | 0,5 | 0,3 | 50,0% | 50,0% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 10 | 40:38 | 84 | 8,4 | 5,8 | 3,8 | 0,7 | 0,1 | 34,8% | 28,6% | 52,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






