Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 159 min | 19:52 |
| Punkty | 12 | 1,5 |
| Zbiórki | 19 | 2,4 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 13 | 1,6 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,8 |
| Przewinienia | 9 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 22 | 2,8 |
- 40,0%FG6 z 15 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 15 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 15 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach DACHMUR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P55 : 64 | 19:52 | 0 | 3 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z96 : 75 | 35:53 | 2 | 6 | 3 | |
| 6 kwi 2025 | Z70 : 61 | 18:07 | 2 | 2 | 0 | |
| 23 mar 2025 | Z83 : 73 | 15:33 | 0 | 1 | 0 | |
| 16 mar 2025 | Z74 : 68 | 17:19 | 2 | 5 | 2 | |
| 9 mar 2025 | P39 : 80 | 21:56 | 2 | 1 | 1 | |
| 2 mar 2025 | P59 : 78 | 16:28 | 2 | 0 | 0 | |
| 23 lut 2025 | Z81 : 77 | 13:45 | 2 | 1 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 33 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 3 | 20:30 | 6 | 2,0 | 2,7 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 8 | 27:37 | 10 | 1,3 | 3,8 | 1,4 | 0,3 | 0,1 | 16,7% | 22,2% | — |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 8 | 19:52 | 12 | 1,5 | 2,4 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | — | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 7 | 16:59 | 4 | 0,6 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 0,1 | 18,2% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 3 | 14:44 | 4 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 4 | 12:22 | 5 | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






