AndrzejTrzaskowki
15OSTAP RUSZTOWANIATagomago.pl Cup Pro 2021 · Tagomago.pl Cup Pro 2021
- 2020–2022
- 38 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 116pktw 5 meczach
- 23,2pktna mecz
- 10,0zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 194 min | 38:48 |
| Punkty | 116 | 23,2 |
| Zbiórki | 50 | 10,0 |
| — w ataku | 14 | 2,8 |
| — w obronie | 36 | 7,2 |
| Asysty | 6 | 1,2 |
| Przechwyty | 9 | 1,8 |
| Bloki | 4 | 0,8 |
| Straty | 14 | 2,8 |
| Przewinienia | 13 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 118 | 23,6 |
- 51,1%FG46 z 90 z gry
- 40,7%3P11 z 27 za trzy
- 59,1%FT13 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 90 | 51,1% |
| Rzuty za dwa | 35 | 63 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 11 | 27 | 40,7% |
| Rzuty wolne | 13 | 22 | 59,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Pro 2021 (Tagomago.pl Cup Pro 2021) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 cze 2021 | P64 : 67 | 41:04 | 29 | 9 | 1 | |
| 5 cze 2021 | P64 : 80 | 35:42 | 28 | 12 | 0 | |
| 3 cze 2021 | P51 : 85 | 40:17 | 21 | 14 | 1 | |
| 30 maj 2021 | P53 : 80 | 44:52 | 19 | 11 | 1 | |
| 29 maj 2021 | P64 : 75 | 32:06 | 19 | 4 | 3 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 38 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 22:13 | 160 | 13,3 | 2,6 | 1,5 | 0,5 | 0,2 | 48,3% | 32,5% | 81,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 37:25 | 230 | 23,0 | 6,2 | 1,7 | 1,1 | 0,6 | 52,8% | 34,0% | 78,6% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 38:48 | 116 | 23,2 | 10,0 | 1,2 | 1,8 | 0,8 | 51,1% | 40,7% | 59,1% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 31:57 | 128 | 11,6 | 7,5 | 1,7 | 1,5 | 0,8 | 41,7% | 21,1% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






