AndrzejTrzaskowski
15OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 1WBA
- 2022–2023
- 20 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 125pktw 9 meczach
- 13,9pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 301 min | 33:29 |
| Punkty | 125 | 13,9 |
| Zbiórki | 45 | 5,0 |
| — w ataku | 11 | 1,2 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 20 | 2,2 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 25 | 2,8 |
| Przewinienia | 24 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 95 | 10,6 |
- 38,1%FG43 z 113 z gry
- 30,9%3P17 z 55 za trzy
- 66,7%FT22 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 113 | 38,1% |
| Rzuty za dwa | 26 | 58 | 44,8% |
| Rzuty za trzy | 17 | 55 | 30,9% |
| Rzuty wolne | 22 | 33 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P57 : 73 | 33:57 | 11 | 5 | 2 | |
| 11 gru 2022 | Z78 : 73 | 39:04 | 18 | 4 | 2 | |
| 4 gru 2022 | Z71 : 45 | 48:00 | 19 | 10 | 7 | |
| 27 lis 2022 | P70 : 78 | 33:25 | 17 | 3 | 2 | |
| 13 lis 2022 | P70 : 93 | 35:13 | 21 | 7 | 0 | |
| 6 lis 2022 | Z77 : 74 | 25:28 | 12 | 7 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P68 : 76 | 19:07 | 4 | 3 | 1 | |
| 9 paź 2022 | P59 : 69 | 26:00 | 5 | 1 | 1 | |
| 2 paź 2022 | Z77 : 62 | 41:07 | 18 | 5 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2023 · 20 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 25:43 | 33 | 11,0 | 4,0 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 29,0% | 23,8% | 83,3% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 26:19 | 99 | 12,4 | 4,6 | 1,6 | 1,0 | 0,5 | 39,3% | 21,2% | 78,6% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 33:29 | 125 | 13,9 | 5,0 | 2,2 | 0,8 | 0,4 | 38,1% | 30,9% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






