Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 191 min | 38:10 |
| Punkty | 48 | 9,6 |
| Zbiórki | 14 | 2,8 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 14 | 2,8 |
| Asysty | 7 | 1,4 |
| Przechwyty | 2 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,6 |
| Przewinienia | 14 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 41 | 8,2 |
- 44,9%FG22 z 49 z gry
- 57,1%3P4 z 7 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 49 | 44,9% |
| Rzuty za dwa | 18 | 42 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 4 | 7 | 57,1% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 lut 2022 | P65 : 80 | 20:15 | 6 | 1 | 1 | |
| 23 sty 2022 | Z61 : 44 | 40:01 | 11 | 4 | 1 | |
| 28 lis 2021 | P77 : 81 | 47:13 | 17 | 4 | 2 | |
| 21 lis 2021 | Z79 : 71 | 35:19 | 12 | 2 | 0 | |
| 14 lis 2021 | P78 : 86 | 48:00 | 2 | 3 | 3 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 64 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 28:04 | 59 | 5,9 | 2,3 | 1,4 | 0,6 | 0,1 | 46,0% | 20,0% | — |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 28:47 | 30 | 4,3 | 3,4 | 3,9 | 0,4 | 0,1 | 41,7% | 0,0% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 33:28 | 81 | 7,4 | 3,7 | 2,7 | 0,2 | 0,3 | 44,3% | 37,5% | — |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 41:08 | 11 | 11,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 83,3% | 100,0% | — |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 28:29 | 42 | 4,2 | 3,6 | 1,9 | 0,3 | 0,2 | 38,2% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 30:08 | 2 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 10 | 28:19 | 50 | 5,0 | 2,8 | 1,3 | 0,2 | 0,0 | 40,4% | 30,8% | — |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 11:22 | 2 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 5 | 38:10 | 48 | 9,6 | 2,8 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 44,9% | 57,1% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 5 | 32:23 | 30 | 6,0 | 3,6 | 1,6 | 0,2 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






