AntoniGolebiewski
- 2022–2023
- 16 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 86pktw karierze
- 5,4pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 401 min | 25:02 |
| Punkty | 86 | 5,4 |
| Zbiórki | 34 | 2,1 |
| — w ataku | 4 | 0,3 |
| — w obronie | 30 | 1,9 |
| Asysty | 13 | 0,8 |
| Przechwyty | 7 | 0,4 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 18 | 1,1 |
| Przewinienia | 15 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 33 | 2,1 |
- 27,3%FG33 z 121 z gry
- 21,9%3P14 z 64 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 121 | 27,3% |
| Rzuty za dwa | 19 | 57 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 14 | 64 | 21,9% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 2 | 37:14 | 13 | 6,5 | 5,0 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 37,5% | 10,0% | — |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 5 | 19:35 | 25 | 5,0 | 1,4 | 0,2 | 0,6 | 0,0 | 30,0% | 31,6% | 50,0% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 19:07 | 1 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 8 | 26:09 | 47 | 5,9 | 2,0 | 0,8 | 0,1 | 0,4 | 25,7% | 21,2% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






