ArarGuliyev
7BLAZERSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2023–2026
- 81 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 22pktw 7 meczach
- 3,1pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 163 min | 23:17 |
| Punkty | 22 | 3,1 |
| Zbiórki | 7 | 1,0 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 6 | 0,9 |
| Asysty | 11 | 1,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,1 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 10 | 1,4 |
- 18,8%FG6 z 32 z gry
- 18,8%3P6 z 32 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 32 | 18,8% |
| Rzuty za dwa | 0 | 0 | — |
| Rzuty za trzy | 6 | 32 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 gru 2024 | P0 : 20 | 23:38 | 3 | 2 | 1 | |
| 1 gru 2024 | P0 : 20 | 33:43 | 5 | 0 | 4 | |
| 24 lis 2024 | P0 : 20 | 22:43 | 1 | 0 | 2 | |
| 17 lis 2024 | P0 : 20 | 6:49 | 0 | 1 | 0 | |
| 27 paź 2024 | P0 : 20 | 19:08 | 6 | 1 | 0 | |
| 6 paź 2024 | P0 : 20 | 25:26 | 4 | 1 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | P0 : 20 | 31:33 | 3 | 2 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 81 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 32:06 | 32 | 6,4 | 1,6 | 2,8 | 1,0 | 0,2 | 28,9% | 29,4% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 14 | 23:31 | 56 | 4,0 | 1,1 | 2,4 | 0,5 | 0,1 | 24,7% | 21,2% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 18:17 | 25 | 2,8 | 1,4 | 2,2 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 23,8% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 16:12 | 24 | 2,7 | 1,0 | 1,8 | 0,3 | 0,0 | 16,3% | 15,8% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 23:17 | 22 | 3,1 | 1,0 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | 18,8% | 18,8% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 12 | 20:48 | 56 | 4,7 | 1,0 | 2,8 | 0,7 | 0,0 | 30,6% | 23,1% | 60,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 28:11 | 79 | 6,1 | 1,4 | 2,2 | 0,3 | 0,1 | 30,1% | 27,9% | 62,5% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 12 | 29:31 | 66 | 5,5 | 2,0 | 2,6 | 0,8 | 0,1 | 29,3% | 27,9% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






