ArkadiuszStopel
12INDEX MOCY1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 91 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 141pktw 10 meczach
- 14,1pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 2,2astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 56,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 55,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 73,8%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 3punktów w końcówkachw 6 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 50,0%z gry w końcówkach3 z 6 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 15 / 28 | 53,6% | 49,4% |
| Półdystans | 2 / 4 | 50,0% | 44,8% |
| Za trzy | 34 / 90 | 37,8% | 28,4% |
| Razem z gry | 51 / 122 | 41,8% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz HUTNICZE WILKI, 31 maj 2026
- 6najwięcej zbiórekz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 17 maj 2026
- 4najwięcej asystz MDM SERWIS, 22 mar 2026
- 19najlepszy mecz (EFF)17 pkt, 6 zb, 3 as — z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 17 maj 2026
- 66 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 91 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2970 min | 32:38 |
| Punkty | 1234 | 13,6 |
| Zbiórki | 308 | 3,4 |
| — w ataku | 52 | 0,6 |
| — w obronie | 256 | 2,8 |
| Asysty | 146 | 1,6 |
| Przechwyty | 100 | 1,1 |
| Bloki | 28 | 0,3 |
| Straty | 144 | 1,6 |
| Przewinienia | 162 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 118 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 1054 | 11,6 |
- 43,5%FG447 z 1027 z gry
- 39,3%3P275 z 699 za trzy
- 63,1%FT65 z 103 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 447 | 1027 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 172 | 328 | 52,4% |
| Rzuty za trzy | 275 | 699 | 39,3% |
| Rzuty wolne | 65 | 103 | 63,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 13 paź 2024
- Mecz 7+ asystz BANKSTERS, 12 maj 2024
- Mecz 4+ trójki33 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 31 maj 2026
- Double-doublez NIE DAJ ZA TRZY, 7 lis 2021
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1234
- 50 meczówrozegranych meczów: 86
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY7 lis 202131pkt12zb2as33eff
HUTNICZE WILKI13 paź 202433pkt9zb0as32eff
STREETNESS WARSAW3 paź 202128pkt2zb2as27eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






