ArkadiuszStopel
12INDEX MOCYLiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 91 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 37pktw 5 meczach
- 7,4pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 40,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 40,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 73,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 2 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 50,0%z gry w końcówkach1 z 2 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 4 / 9 | 44,4% | 51,3% |
| Półdystans | 1 / 3 | 33,3% | 47,1% |
| Za trzy | 9 / 34 | 26,5% | 28,4% |
| Razem z gry | 14 / 46 | 30,4% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 13najwięcej punktówz INIEMAMOCNI, 18 paź 2026
- 4najwięcej zbiórekz TARGOWEK, 4 paź 2026
- 1najwięcej asystz TARGOWEK, 4 paź 2026
- 12najlepszy mecz (EFF)13 pkt, 4 zb, 1 as — z INIEMAMOCNI, 18 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 91 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2970 min | 32:38 |
| Punkty | 1234 | 13,6 |
| Zbiórki | 308 | 3,4 |
| — w ataku | 52 | 0,6 |
| — w obronie | 256 | 2,8 |
| Asysty | 146 | 1,6 |
| Przechwyty | 100 | 1,1 |
| Bloki | 28 | 0,3 |
| Straty | 144 | 1,6 |
| Przewinienia | 162 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 118 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 1054 | 11,6 |
- 43,5%FG447 z 1027 z gry
- 39,3%3P275 z 699 za trzy
- 63,1%FT65 z 103 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 447 | 1027 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 172 | 328 | 52,4% |
| Rzuty za trzy | 275 | 699 | 39,3% |
| Rzuty wolne | 65 | 103 | 63,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 13 paź 2024
- Mecz 7+ asystz BANKSTERS, 12 maj 2024
- Mecz 4+ trójki33 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 31 maj 2026
- Double-doublez NIE DAJ ZA TRZY, 7 lis 2021
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1234
- 50 meczówrozegranych meczów: 86
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY7 lis 202131pkt12zb2as33eff
HUTNICZE WILKI13 paź 202433pkt9zb0as32eff
STREETNESS WARSAW3 paź 202128pkt2zb2as27eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






