ArsenShlapak
- 2024–2026
- 31 meczów
- 4 sezony
- 4 drużyny
- 26pktw karierze
- 0,8pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 0,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 463 min | 14:56 |
| Punkty | 26 | 0,8 |
| Zbiórki | 90 | 2,9 |
| — w ataku | 17 | 0,5 |
| — w obronie | 73 | 2,4 |
| Asysty | 7 | 0,2 |
| Przechwyty | 11 | 0,4 |
| Bloki | 16 | 0,5 |
| Straty | 19 | 0,6 |
| Przewinienia | 52 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 99 | 3,2 |
- 30,6%FG11 z 36 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- 30,0%FT3 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 36 | 30,6% |
| Rzuty za dwa | 10 | 27 | 37,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 3 | 10 | 30,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 9 | 14:37 | 8 | 0,9 | 4,0 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 21,4% | 0,0% | 33,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 1 | 13:07 | 0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 8 | 21:06 | 5 | 0,6 | 3,1 | 0,4 | 0,6 | 0,9 | 33,3% | 33,3% | 0,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 6 | 8:45 | 6 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 0,2 | 0,3 | 60,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 7 | 13:52 | 7 | 1,0 | 2,7 | 0,3 | 0,6 | 0,7 | 30,0% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






