Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 376 min | 37:36 |
| Punkty | 122 | 12,2 |
| Zbiórki | 37 | 3,7 |
| — w ataku | 10 | 1,0 |
| — w obronie | 27 | 2,7 |
| Asysty | 27 | 2,7 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 22 | 2,2 |
| Przewinienia | 24 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 40 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 68 | 6,8 |
- 32,3%FG40 z 124 z gry
- 33,3%3P14 z 42 za trzy
- 51,9%FT28 z 54 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 124 | 32,3% |
| Rzuty za dwa | 26 | 82 | 31,7% |
| Rzuty za trzy | 14 | 42 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 28 | 54 | 51,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P45 : 48 | 32:22 | 7 | 3 | 1 | |
| 9 maj 2026 | Z93 : 53 | 38:01 | 12 | 8 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | Z69 : 47 | 45:58 | 7 | 5 | 8 | |
| 19 kwi 2026 | P58 : 63 | 37:06 | 5 | 4 | 4 | |
| 28 mar 2026 | Z52 : 47 | 32:47 | 13 | 4 | 2 | |
| 21 mar 2026 | Z56 : 55 | 44:00 | 18 | 3 | 2 | |
| 14 mar 2026 | P66 : 70 | 39:38 | 17 | 2 | 2 | |
| 7 mar 2026 | P41 : 49 | 36:55 | 16 | 3 | 2 | |
| 1 mar 2026 | P39 : 78 | 38:04 | 17 | 5 | 1 | |
| 15 lut 2026 | P73 : 97 | 31:08 | 10 | 0 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 3 | 30:40 | 36 | 12,0 | 3,3 | 2,0 | 3,0 | 0,3 | 65,0% | 50,0% | 54,5% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 10 | 37:36 | 122 | 12,2 | 3,7 | 2,7 | 1,4 | 0,0 | 32,3% | 33,3% | 51,9% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 11 | 25:20 | 108 | 9,8 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 29,9% | 9,7% | 62,1% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 7 | 14:43 | 27 | 3,9 | 1,3 | 0,9 | 1,0 | 0,1 | 30,0% | 0,0% | 56,3% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 12 | 22:30 | 76 | 6,3 | 2,1 | 1,8 | 2,7 | 0,0 | 36,0% | 35,7% | 66,7% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






