ArturJastrząb
45INDEX MOCY1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 81 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 3 drużyny
- 56pktw 5 meczach
- 11,2pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 149 min | 29:52 |
| Punkty | 56 | 11,2 |
| Zbiórki | 19 | 3,8 |
| — w ataku | 7 | 1,4 |
| — w obronie | 12 | 2,4 |
| Asysty | 4 | 0,8 |
| Przechwyty | 8 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,6 |
| Przewinienia | 6 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 62 | 12,4 |
- 47,4%FG18 z 38 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 90,5%FT19 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 38 | 47,4% |
| Rzuty za dwa | 17 | 34 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 19 | 21 | 90,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z75 : 66 | 11:55 | 2 | 3 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z63 : 58 | 39:58 | 9 | 4 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z63 : 51 | 22:52 | 8 | 3 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z62 : 51 | 39:06 | 16 | 5 | 1 | |
| 15 lut 2026 | P71 : 78 | 35:28 | 21 | 4 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 81 meczów · 11 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 25:04 | 2 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 5 | 29:52 | 56 | 11,2 | 3,8 | 0,8 | 1,6 | 0,0 | 47,4% | 25,0% | 90,5% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 35:14 | 102 | 14,6 | 5,4 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 50,7% | 37,5% | 65,7% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 33:30 | 136 | 15,1 | 6,3 | 0,9 | 1,2 | 0,1 | 47,0% | 23,1% | 79,6% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 40:41 | 114 | 16,3 | 6,1 | 1,1 | 1,3 | 0,6 | 47,4% | 21,1% | 74,1% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 44:45 | 24 | 24,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 8 | 37:46 | 142 | 17,8 | 6,5 | 2,5 | 2,1 | 0,5 | 57,1% | 19,0% | 75,6% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 29:40 | 6 | 6,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 60,0% | 0,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 9 | 37:25 | 184 | 20,4 | 8,6 | 3,7 | 1,4 | 0,6 | 58,8% | 41,2% | 86,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 11 | 36:58 | 177 | 16,1 | 5,9 | 2,7 | 1,1 | 0,3 | 47,8% | 15,4% | 84,9% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 39:15 | 24 | 24,0 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | 87,5% |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 8 | 38:06 | 153 | 19,1 | 5,9 | 1,1 | 1,1 | 0,6 | 52,1% | 33,3% | 88,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 12 | 36:30 | 167 | 13,9 | 5,8 | 2,3 | 1,1 | 0,2 | 45,4% | 36,0% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






