ArturJedraszek
- 2021–2024
- 55 meczów
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 330pktw karierze
- 6,0pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1585 min | 28:49 |
| Punkty | 330 | 6,0 |
| Zbiórki | 201 | 3,7 |
| — w ataku | 50 | 0,9 |
| — w obronie | 151 | 2,7 |
| Asysty | 79 | 1,4 |
| Przechwyty | 51 | 0,9 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 68 | 1,2 |
| Przewinienia | 101 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 406 | 7,4 |
- 46,1%FG160 z 347 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 60,0%FT9 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 160 | 347 | 46,1% |
| Rzuty za dwa | 159 | 339 | 46,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 9 | 15 | 60,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 16:50 | 8 | 1,3 | 2,2 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 23,5% | — | — |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 25:12 | 33 | 5,5 | 3,5 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 45,7% | — | 25,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 27:35 | 45 | 5,6 | 4,3 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 43,5% | — | 83,3% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 28:50 | 28 | 4,0 | 4,4 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 41,2% | — | — |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 33:13 | 83 | 7,5 | 4,1 | 1,9 | 1,5 | 0,2 | 46,6% | 20,0% | — |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 21:28 | 7 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | — | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 33:49 | 51 | 10,2 | 3,6 | 2,8 | 1,4 | 0,2 | 61,0% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 34:24 | 45 | 7,5 | 4,3 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 48,9% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 29:38 | 30 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 1,6 | 0,2 | 40,5% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






