Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 51,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,1%
- 46,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,3%
- 61,8%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,5%
Średnia ligi to średnia z 106 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (UNBA 50); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 21najwięcej punktówz BAT MOCY, 15 maj 2022
- 6najwięcej zbiórekz OSTAP RUSZTOWANIA, 6 mar 2022
- 10najwięcej asystz NTL, 10 kwi 2022
- 21najlepszy mecz (EFF)16 pkt, 2 zb, 10 as — z NTL, 10 kwi 2022
- 88 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 11 mecz z 20+ pktz 8 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 84 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3199 min | 38:05 |
| Punkty | 1245 | 14,8 |
| Zbiórki | 359 | 4,3 |
| — w ataku | 50 | 0,6 |
| — w obronie | 309 | 3,7 |
| Asysty | 396 | 4,7 |
| Przechwyty | 115 | 1,4 |
| Bloki | 23 | 0,3 |
| Straty | 185 | 2,2 |
| Przewinienia | 168 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 310 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 1336 | 15,9 |
- 42,0%FG408 z 971 z gry
- 30,4%3P139 z 457 za trzy
- 84,3%FT290 z 344 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 408 | 971 | 42,0% |
| Rzuty za dwa | 269 | 514 | 52,3% |
| Rzuty za trzy | 139 | 457 | 30,4% |
| Rzuty wolne | 290 | 344 | 84,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz OSTAP RUSZTOWANIA, 10 paź 2021
- Mecz 7+ asyst23 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 18 paź 2026
- Mecz 5+ przechwytówz TARGOWEK, 5 paź 2025
- Mecz 4+ trójki9 razy · ostatnio z SHTOPKE BASKET, 18 cze 2023
- Double-double6 razy · ostatnio z HUTNIK WARSZAWA, 10 maj 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1245
- 50 meczówrozegranych meczów: 80
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OCTO22 mar 202623pkt11zb6as33eff
HUTNICZE WILKI26 paź 202521pkt5zb10as30eff
POLSKA KLUB SPORTOWY12 kwi 202615pkt9zb9as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






