ArturKobialko
- 2021–2026
- 56 meczów
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 393pktw karierze
- 7,0pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1440 min | 25:43 |
| Punkty | 393 | 7,0 |
| Zbiórki | 177 | 3,2 |
| — w ataku | 41 | 0,7 |
| — w obronie | 136 | 2,4 |
| Asysty | 98 | 1,8 |
| Przechwyty | 47 | 0,8 |
| Bloki | 31 | 0,6 |
| Straty | 51 | 0,9 |
| Przewinienia | 100 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 56 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 494 | 8,8 |
- 43,9%FG145 z 330 z gry
- 34,1%3P47 z 138 za trzy
- 77,8%FT56 z 72 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 145 | 330 | 43,9% |
| Rzuty za dwa | 98 | 192 | 51,0% |
| Rzuty za trzy | 47 | 138 | 34,1% |
| Rzuty wolne | 56 | 72 | 77,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 12:19 | 6 | 1,5 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 30:30 | 69 | 8,6 | 4,4 | 2,3 | 1,5 | 0,8 | 54,7% | 26,7% | 87,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 29:39 | 57 | 8,1 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 0,7 | 39,2% | 33,3% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 18:29 | 54 | 4,5 | 2,4 | 1,5 | 0,4 | 0,1 | 39,6% | 22,2% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 22:12 | 27 | 4,5 | 2,5 | 1,3 | 1,3 | 1,0 | 31,3% | 20,0% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 31:11 | 116 | 10,5 | 3,7 | 2,3 | 0,7 | 0,6 | 51,8% | 52,8% | 69,2% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 8:16 | 7 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 39:53 | 49 | 12,3 | 5,5 | 2,8 | 1,3 | 1,0 | 40,0% | 31,8% | 76,9% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 32:39 | 8 | 4,0 | 6,0 | 1,5 | 2,0 | 1,0 | 18,2% | 14,3% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






