Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 101 min | 25:19 |
| Punkty | 24 | 6,0 |
| Zbiórki | 11 | 2,8 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 9 | 2,3 |
| Asysty | 1 | 0,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 1,5 |
| Przewinienia | 5 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 4 | 1,0 |
- 27,0%FG10 z 37 z gry
- 23,5%3P4 z 17 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 37 | 27,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | P49 : 75 | 28:30 | 6 | 2 | 0 | |
| 11 sty 2025 | Z55 : 49 | 28:18 | 2 | 4 | 1 | |
| 8 gru 2024 | Z70 : 67 | 33:25 | 14 | 4 | 0 | |
| 27 paź 2024 | P75 : 83 | 11:04 | 2 | 1 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 36 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 23:04 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 33,3% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 12:23 | 12 | 3,0 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 35,7% | 33,3% | — |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 28:39 | 45 | 9,0 | 2,6 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 32,7% | 28,6% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 4 | 25:19 | 24 | 6,0 | 2,8 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 27,0% | 23,5% | — |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 19:43 | 3 | 3,0 | 9,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 15:10 | 3 | 1,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 11,1% | 33,3% | — |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 8 | 30:45 | 105 | 13,1 | 3,0 | 1,3 | 0,9 | 0,0 | 42,6% | 36,4% | 69,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 4 | 19:49 | 33 | 8,3 | 1,8 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 35,9% | 31,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 3 | 32:16 | 33 | 11,0 | 4,7 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 30,6% | 31,6% | 71,4% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 4 | 24:54 | 43 | 10,8 | 4,3 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | 39,5% | 37,5% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






